Sizi salak,saf sanan bir insana kendinizi nasıl ıspatlarsınız?

Sizi saf,salak cocuk gıbı gören eskı sevigliye öyle olmadıgınızı, tükürdüğünü yalamasını nasıl sağlayabılırsınz? Ama su engellerıde göz önunde bulundurmalıyız.Faacede twitterda ekli değil. Aynı mahalledıyız ve cok karsılasmıyoruz cunku hep calısıyor.Benım ıcın ıkı gule tav olan, saf rolu altında neler yürütüyor, insanın yasına bakma boyuna posuna bakma düşüncelerıne hareketlerıne bak daha cocuk dıye tanımlayan bır ınsan kendisi.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İspatlama çabası içerisine girerek onun iddiasını beslemiş olursun evladım. Sana bir örnek ben fotoğrafçıyım birisi gelse sen fotoğrafçı değilsin dese bennim bilgi ve tecrübem hakkında abuk subuk atıp tutsa ben üzerine gidipte kendimi ispatlama çabası içerisine girmem zaten aslını biliyorum kim ne derse desin sallamam sallayarak beynime yük olmam saygılar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• neden ispatlama gibi bişi düşünüyosun ki...

anlamadım doğrusu... eski sevgiliye demişsin... zaten adı üstünde eski o artık:Pp

0|0
    0|0
    • belkı hala cok sevıyorumdur ve ıntıkam almak ıstıyorumdur

• boşver kinci olma... zamanı gelince eline düşer zaten... sabret...

• inşallah ama bna ımkaansz gelıyo

• insanın yasına bakma boyuna posuna bakma düşüncelerıne hareketlerıne bak HAKLI adam öyle kalcan yapcak bir sey yok :d

0|0
    0|0
  • ıspatlamam kendınımı gerek yok

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkarıp takmazdım. O zaman anlardı.

0|0
    0|0
  • ispata calisirsan sadece daha salak oldugunu gosterirsin en iyisi umursamamak

0|1
    0|0
  • bi iki kırıt, göğüs firikiği ver it olur.

0|0
    0|0
  • ondan uzak durarak...

0|0
    0|0
  • (: kafanı boş şeylerle doldurma

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş

0|0
    0|0
  • Eski sevgiline neden kendini kanıtlama ihtiyacı hissediyorsun?

0|0
    0|0
  • Gerçekten onun dediği gibi veya ona yakın birisi olsaydın; burda bunu sormazdın. Ne yapman gerektiğini başkalarına danışmazdın.

Belki saf değilsin ama yani çok da zeki-sıkı olmadığın ortada...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbişey ispatlamak zorunda değilim

0|0
    0|0
  • Eğer saf ya da salak olduğum düşünüldüyse gerçekten öyle davranmışım demektir ve kanıtlama gereği duymam çünkü öyle sanılmamın altında elbette bir neden vardır ve bunu anlamayan insan gerçek bir salaktır saygılarla.

0|0
    0|0
  • eskiyi eskide bırakmak en mantıklısı çatışmalara gerek yok zaman kaybı

0|0
    0|0
Yükleniyor...