Ayrıldığınız bir insanın doğum gününüzü hemen kutlaması normal midir ?

ayrıldık ama iletişimi kesmedi yani zayen henüz yeni 1 buçuk ay falan .. doğum günümü 12 den hemen sonra kutladı şaşırdım beklemezdim açıkçası .. unutmazdı belki ama en azından gündüz kutlardı hemen kutlaması bana ilginç geldi .. bir anlamı var mıdır acaba ? yoksa öylesinemidir ?

şunu da belirtmek isterim ayrılan bendim o biraz direndi ama sonra tamam bende anladım artık dönüşü yok sadece arkadaş olarak konuşuruz demişti ..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılan sen isen sana hala duygular besliyor olabilir. O sözü de senin kararlılığını gördüğü için yapacak bir şey olmadığını düşünerek söylemiş olabilir. Bence normal çünkü o ayrılamamak için diretmiş ve sana hala duygular besliyor. Ayrıca bu dediğim şey olmasa bile arkadaş olarak devam edelim demiş bu bile sebeptir ve normaldir. Gece 12 den sonra hemen kutladığını söylüyorsun. bu kesin olarak sana karşı duygularının halen var olduğunu belirtir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• peki bende bişe sormak istiyorum bendeaynı durumdayım o arkadaşla 3 yıllık ilişkim bitti. ve o cocugun sana bu yaptıgı ne hissttirdi acaba ?

0|0
    0|0
    • şaşırdım yani beklemezdim .. ama hoşuma gitmedi diil

• sen bilirsin :) hayırlısı olur inşallah hakkında :)

• teşekkürler inş senindee öyle olsun.

• evet hemen kutlaması normal

0|0
    0|0
  • henüz ayrılmamışsınız demektir.

0|0
    0|0
  • ayrılmışsın bitmiş, neyi merak ediyorsn ki? (:

0|0
    0|0
  • sni hala değerli olarak görüor ne var bunda kutlamış hatırlamış daha ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• peki sen ne hissettin sen ayrılmana ragmen mesaj atması hoşuna gittimi ?

0|0
    0|0
    • yani beklemiyordum ama hoşuma gitti tabi

• sen kızsın atma boşver .. çünkü anlıyor insan hala bişiler hissettiğini ..

• haklısın galiba olruna bırakmalııı

Yükleniyor...