İnsanlara katlanmanın dayanmanın idare etmenin yolları...

Valla birisi bana akıl versin. Artık sabrım kalmadı siz şerefsizliklere kahpeliklere yalancılara kazık atan dostlara bunca türe nasıl dayanıyosunuz sağlıklı karar verebiliyosunuz? insanları nasıl idare ediyosunuz katlanıyosunuz. insanların bin türlü halini çeşidini gördüm hayat tuhaf birisi akıl versin

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Elbetteki katlanamıyoruz. Ama doğanın gereği sabretmemiz gerekir. Sonuçta Allah irade, akıl, sabır vermiş. Bunları düşünmek gerekir. Ben daha çok o insanlar için dua ederim. Doğru yolu bulmaları için. Sürekli devam eden biriyse beddua eder ve Allah tan sabır dilerim her zaman. Çok çeşitli insanlar ve sıkıntılar var. Bu sorunları hem çözmeye yeltenmek hemde dua etmek fayda gösterir. Ama çözemeyeceğin bir husus ise sadece dua edip sabır dilemelisin. Allah yardımcımız olsun ne diyelim. Bu tür insanlardan uzak durmakta fayda sağlayabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendi değerlerinden şartlar ne olursa olsun ödün verme

kendinin değerli olduğunu unutma

kendi çizgini korumasını bil

dünyada hiçbir karanlıgın sonsuz olmadıgına kendini inandır

tüm çaresizliklerin çaresinin kendinde yattıgının farkına var

gerisi tüm art nıyetlı ınsanlarla mucadele ıcın yeterlı olacaktır***

0|0
    0|0
  • Yoluna çıkan iyisi olsun kötüsü olsun her unsur tecrübedir ve yaşanmalıdır. Kötüleri sümük gibi düşün neden elime bulaştı diye ağlamak yerine elini temizleme yoluna gideceksin. Bir daha da elini sürmeyeceksin. Sana fayda sağlamayan insanları idare edip görmezden gelmek yerine hayatından yok edeceksin. Hem kötü unsurlara karşılık sahip olduğumuz büyük bir silah vardır oda unutmaktır malesef insanlar bu hediyenin farkına tam anlamıyla varamıyor saygılar...

0|0
    0|0
  • krıtereı oldugu kadar olmadıgı kader

0|0
    0|0
  • avatarından da karamsar biri olduğun beli...

önce aklının içini değiştir " insan aklını yaşar, hayatını ölür"

0|0
    0|0
  • gülüp geçeceksin ;) az ve öz konuşacaksın :)

0|0
    0|0
    • yapabilene ne güzel :)

• muhatap olma

0|0
    0|0
    • yalnızlık korkusu var maalesef :/ ben ikizler burcuyum çok eğlenceli devamlı gülen çılgın eğlenceli bir tipim yalnızlık bana göre değil yani

• yalnız kal demiyorum ki. kötüleri elersin. herkesle el ele göz göze olmak zorunda değilsin

• dedim ya kötüleri eleyince gerçekten kimse kalmıyo

• Ne kadar az insan o kadar çok huzur.

0|0
    0|0
    • hayır hayatımdaki insan sayısını azalttım ama onlardada illa bişey çıktı doğru düzgün samimi buldugum arkadaşım bile yok hepsi bir pislik yaptı

• Sende de bedevi şansı varmış be.

• o bile yok be :D

Kızlar Ne Diyor 4

• katlanmak zorunda değilim kimseye ayrıca gamsızımdır ..katlanmam gerekiyorsa mesela bazen iş için katlanmak zorunda kalırsın saniyede mesafeyi koyarım kimseden bir şey istemem beklemem her şeyimi dökmem meselaiki üç dostum var ama yine belli sınırlar içinde insanilişkilerinde daima sınır koyarım kendi kendine yetmeyi bilmekte önemli

0|0
    0|0
  • hayat bu naparsın bazı şeyleri çkmeye mecbur kalabiliyoruz

0|0
    0|0
  • insanlara katlanmak icin ugrasma.

0|0
    0|0
  • katlanmak zorunda değilsin ki. hepinizin amk deyip restini çek git.

0|0
    0|0
    • dört dörtül insan yok ki hepsine resti çekersem etrafımda insan kalmaz

• ya şöyle diyim birini 1 yıl tanıyorum öyle göze batan bişeyini görmüyorm sonra biirine bişi yapıyo bir özelliğini farkdeyorm böle bişi nasıl yapabilir birine diyorm çok önmli olmasada ondan beklemedgm bişey oluyo. ama o geriye kalanlardan e iyileri sen düşün. onuda kaybet istemiyorm sürekli böle şeyler

• hiçbirimiz 4/4 lük değiliz ki. olduğu gibi kabullenmeliyiz insanları da. herkesin hatası,kusuru olur.

Yükleniyor...