Kaykay cok mu zor?

1) Kaykay cok mu zor?
2) Kaykay ogrenirken en fazla ne kadar zarar gore bilirim?
3) Bir yerlerim kirilir mi?
4) Mutlaka yardim mi almaliyim?
Bir arkadasim 2 tekerlekli kaykay kullaniyor. Ondan yardim istemeli miyim?
direk 2 tekerlikliye gecsem sorun olur mu?
yoksa mutlaka once skateboard'la mi baslamaliyim?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Elbet yere düşüp bir yerlerinizi incitceksiniz. Çok çalışmadan iyi bir kaykaycı olamasınz :) Yardım alırsanz sizin için daha iyi olur daha çabuk öğrenirsinz.

0|0
    0|0
    • mutlaka ir yerlerim kirilacak yani

• Kırılcak mı yazdım incitecksinz. Burkulma olur çok kötü düşmeseniz bir yeriniz kırılmaz

• 1-Kaykay elbette başlangıçta zordur sabır gerektirir ama çalışmayla ve pratik yaparak öğrenebilirsin.
      2-Kaykay ' a ilk bastığında düşme olsalığın fazladır :D korkma ama kaykay sürenlerin %90 nın başına gelmiştir. İlk başladığın için düşmen fazla şiddetli olmayacaktır ama ilerde gelişip yüksek yerlerden atlama gibi zor hareketler yapıp düşersen sakatlanma itimalin yükselir.
      3-Buna kimse birşey diyemez 2 yıldır sürüyorum hiçbirşey olmadı çok şükür ama 1 ay sürüp kolunu kıran arkadaşlarım var kişiden kişiye değişir.
      4-Yardım almana gerek yok ama yanında 1-2 arkadaş olursa daha iyi olur canın sıkılmaz.
      5-Bu sana bağlı hangisi hoşuna gidiyorsa onu sür aralarında değişim yapsan sıkıntı olmaz.
      BONUS: 20 TL lik kaykaylarla başlama öğrenemessin en azından Dechalton gibi yerlerden OXELO marka bir kaykayla başlamanı tavsiye ederim ilerde hareketlerin artınca pro kaykay alabilirsin.
      İYİ GÜNLER

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...