Erkek arkadaşınız ayrıldıktan sonra şu mesajı çekse?

eski erkek arkadaşınızdan anlaşamadığınız için ayrıldınız ve şu an bir sevgiliniz var.

eski sevgiliniz''seni ayrılmaya ben zorladım seni mutsuz ettim çünkü eski kız arkadaşımı özlemiştim''

diye bir mesaj gönderse ne düşünürsünüz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• :D yeni sevgilim oldugunu duyduda ne diceni sasirdi salak... diye düsünürdüm acikcasi.. bahane yalan oldugunu düsünür inanmasamda.. tamam anladim mutluluklar gibi bisi yazip basimdan atardim hele öyle sacma söz yazarsa

0|0
    0|0
    • saçmalık yok sözde gerçeği söyledim

• tesekkür ederim sevindim .. hayirlisi olsun yinede

• yapıcak birşey yok bana kalan sadece gözyaşı

Kızlar Ne Diyor 7

• su katılmamış bir malla çıktığım için kafamı duvarlara vururdum. bitmişse neden hala açıklama yapacak kadar sığ bu eski erkek arkadaş. uzasın bir zahmet, açıklama girişiminde bulunması

0|0
    0|0
    • konuşma esnasında ben senden ayrıldım ve bitti deyince ben bunu yazdım o yüzden açıklama yaptım yani

• açıklayarak alçalma bari. bitirmişsin bir de kızı daha kötü yapma

• hakedene az bile

• Sen eskisini özlemişsin ama ben eskisini inan şu an hiç özlemiyorum diye mesaj çeker kapağımı yapar hayatıma devam ederdim :D

0|1
    0|0
  • İyi yapmışsın ben çok mutluyum ;D derdm :)

0|0
    0|0
    • yüzsüzce bir cevap olurdu bu

• Valla yüzsüz olan belli sevdiği varken başkasıyla çıkıp bir defada olsun ona seni seviyorum diyeme adam demem ben adam olan adam gibi sevdiğiyle olur sevmediğiyle oynama

• siz çok adamsınız ya her zaman 2.seçenek mevcut sizde şeytan bile düğme ilikliyor önünüzde

• s.git deyyus diye cevap yazarım. ya da belki yazmam.

0|1
    0|0
  • İcimden veya disimdan ortama bagli idiot der gecerim. Cevapta vermem.

0|0
    0|0
  • ondan sonra biriyle çıkmaya başladığımda canı yanmış olabilir derdim kendi kendime

yoksa adam niye böyle bir mesaj atsın

0|0
    0|0
    • konuşma esnasında senden ayrıldım ve bitti deyince ben bu mesajı yazdım

• küfür etmek istemiyorum ama sen cvbı anla

0|0
    0|0
    • ne düşünürdün

• hoşlan demiyorum ztn . ama yinede kabalık ettim onun için özür dilerim

• ö değil

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu yazan erkek buyuk ihtimalle baska kapida sansini denemis ve beceremeyerek geri donme telasindadir.Aranizda ki durumu siz daha iyi bildiginizden donmesini istiyorsaniz ona gore davranmanizi ( ki asla tasvip etmiyorum ) , oyle bir ihtimal yoksa " bende eski erkek arkadasimi cok ozledigimden sesimi cikaramadim ve kabul ettim ayrilmayi yoksa zaten sana her baktigimda onu goruyordum" diyerek onu yerin dibine sokmanizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kişinin kızı özlediğini çok net bir şekilde söylerdim çünkü eğer seni düşünmüyor olsa seni üzme gereği duymazdı bu yüzden kızı üzmeye çalışıyor çünkü kendi özlemini kızı üzerek tatmin ediyor bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Bunu yazan erkek buyuk ihtimalle baska kapida sansini denemis ve beceremeyerek geri donme telasindadir.Aranizda ki durumu siz daha iyi bildiginizden donmesini istiyorsaniz ona gore davranmanizi ( ki asla tasvip etmiyorum ) , oyle bir ihtimal yoksa " bende eski erkek arkadasimi cok ozledigimden sesimi cikaramadim ve kabul ettim ayrilmayi yoksa zaten sana her baktigimda onu goruyordum" diyerek onu yerin dibine sokmanizi tavsiye ederim.

• yol ver gitsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...