Hiç karşı cinsten birine tokat attınız mı ya da şiddet uyguladınız mı?

sorum bay/bayan herkese cevabınız evet se sebebini de yazın lütfen...

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yok bikerem birinin poposuna kürdan batırdıydım tokat yemişliğim var uçan tekme yemişliğim var ama:/

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• yapmadığım seydir.

1|0
    0|0
  • ilkokul 5 te arkamda oturan zeynep adında bir kız vardı. hep enseme tokat atardı yok kulağımı çekerdi. bir gün dayanamadım sırt çantamı kafasına geçirdim. başka leşim yok. karşı taraftan da bir keresinde kızın teki kafama sınıfın tahtasının silgisini fırlattı. niyeymiş efendim arkamdaki çocuk ona küfretmiş. herkes nişancı olmak zorunda değil.

2|1
    0|0
  • lisede bir kız varda bana herkesin ortasında sınıfta o.çocuğu dedi valla sağ kroşeyi indirdim ...bütün bayanlardan özür dilerim ama annem kalbimin kraliçesidir...KADINA ŞİDDETE HAYIR!

2|0
    0|1
    • alın bu arkadaşı dışarı :)

• valla vurmak istemezdim ama gençlik işte anneme küfür edince vurdum ...dediğim gibi ne olursa olsun bir kadına el kalkmamalı ...bu arada olumsuzu işaretleyen arkadaş neye istinaden işaretledi bilmiyorum :)

• 15 yasinda iken bir kiza tokat attim motorsiklet ile kaza yapmış soktaydi kendine gelmesi icin okkali bir tokat atmistim

2|0
    0|0
  • 9 yaşımda traji komik bir şekilde oldu ondan beri olmadı, olmasın da

1|0
    0|0
  • tokat demeyelım ona soyle:7 yasındayken bı ızın kafasını yarmıştım sozum ona cok ereke bı kızdı mahalldekı tum erkeler rı doverdı boksa falan gıdıyomuş o zamznalar oda ozamn sekız yasındaydı kafasına bılmeyerek komurlugun usteunded duran bı tıuhlay attım ogun bugun bıldıgın kız hhla hatırladıkça uzuluyorum;keske yapmasydım dıye neysekı barıştık sorun yok:)

1|0
    0|0
  • her gün sevgilimden tokat yerimde atarımda :D

1|0
    0|0
  • aldatılmıstım ve bir bahaneyle bulusma ayarldım bı 15 dk'lık için hiç olmadıkları lafları arka arkaya sıralayınca osmanlı tokadını yedi ilk şiddet uygulamamdı ama kaldıramadım aldatılmayı.

2|0
    0|0
  • Evet oldu zamanın birinde.

1|0
    0|0
  • işim olmaz her ne olursa olsun elveda der giderim şiddet filmi file izlemiyorum ki uygulama asla, olmadıda olmazda

1|0
    0|0
  • kadına el kalkmaz erkekliğe sıgmaz..

1|0
    0|0
  • Hayır. Kesinlikle. !

1|0
    0|0
  • o kadar aciz biri değilim

1|0
    0|0
  • Kulaklığımla boğmaya kalktım. Aldattı kahpe.

2|0
    0|0
  • Asla yapmadım. Yapmam.

1|0
    0|0
  • en büyük hayalim ama yapamam ben öyle bişi :))):D asdad

1|0
    0|0
  • dirsek attım birine ama istemedn oldu

1|0
    0|0
  • hayır atmadım !

1|0
    0|0
  • Tokat yedim.

1|0
    0|0
  • asla ve asla bir bayana ne olursa olsun el kaldırmadım kaldırmamda şakalaşmak hariç

1|0
    0|0
  • ewet sakayla karısık 2 kız dövdüm :)

0|0
    0|0
    • şakayla karışık nasıl oluyo?

• önce laf atışması felan ben seni döverim sen beni döversin felan sohbetleri dönüyo ben kızın iki elini tutyorum tokatlamaya başlıyorum ne hızlı ne yavas arası canı yanacak şekilde kızartacak şekilde b şekilde oluyo :D

• attım ama kız sayılmazdı erkeğe benziyordu işyerindeydik sırtıma makas soktu

1|0
    0|0
    • nası yani?

• yuhhh :D canını kurtardığına dua et sen

• makası soktuğunu ilk önce fark etmedim yoksa iyi bir döverdim elimden aldılar zaten

• hatta adam toplayıp hep beraber daldık.

0|0
    0|0
  • şahsım adıma sevdiğim kız tarafından bir büyük bir küfür edilmesi idi...onun ağzına yakışmayacak bir küfüre ancak bir tokat gerekirdi öyle de oldu

2|0
    0|0
  • Malesef iki üç kez uyguladım, ama vurmadıjm sıktım kolunu , saçını bak gebertirim dedim,Dedirtti ama , hadi vursana vursana dedi hep , offff ii ki ayrılmışım adamı ikili ilişkiden soğutan tiplerdendi.

2|0
    0|0
  • kendini bıçaklamakla tehdit eden eski sevgilinin bıçağı karnına batırma çabasını boşa çıkartmayıp üzerine yattım hafifçe nede olsa ağızdan söz bir kere çıkar,tokat atmadım ama kolunu boğazını sıkmışlığım elbette oldu ...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• attım. o da elimi kıvırdı.

1|0
    0|0
  • Spor olarak evet...Ama rencide edici anlamda yapmadım.

1|0
    0|0
  • Evet tokat attımda yedimde heheh :)

1|0
    0|0
  • tokat atmadım da. erkegin maçosunu seviyorum ya:d tokat yeme gibi fantazım var :D herkes benı hastalıklı sanacak ya:d

1|0
    0|0
    • fantazin ne acaipmiş senin öyle :)

• ya önerebilecehin gzl sürükleyici bir film varmı

• Nasil filmlerden hoslanirsin? Aklima gelen linkoln'nin hayati gizemli parcalar prestije secratery baslangic aslinda daha var ama isimlerini hatirlayamiyorum

• Hayır yapmadım.

1|0
    0|0
  • Evet attım hatta dudağı kanamıştı.

1|0
    0|0
  • 5 yaşındayken babama tokat atmışım sayılır mı?

1|0
    0|0
  • beni kızdıran birine şiddetle karşılık vere biliyorum özelikle biri beni dürttümü kırızlere giriyorum ve şiddete başvuruyorum refleks olarak

1|0
    0|0
  • orta okulda bir de lisede bir çocuğa vurmuştum, ondan sonra olmadı bir daha

1|0
    0|0
  • Okulda oldu.

1|0
    0|0
  • evet. tinerci hırpaladım.

1|0
    0|0
  • Hayir..isterdim

1|0
    0|0
  • tokat değil de bir güzel kafasına indirdiğim çok olmuştur

1|0
    0|0
  • yalan söylüyorsun dedi attım.

şeref ugruna kaldırılmış kadehin olmayacak dedim atıldı.

1|0
    0|0
  • Kücükken mahalledeki bütün oglanlari döverdim.

1|0
    0|0
  • yok yapmadım.

1|0
    0|0
  • hayır olmadıı

1|0
    0|0
  • İlkokul 3.sınıftayken önlüğüme ayran döken çocuğa tokat atmıştım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...