Neden kadın gibi kadın çok az?

her bakımdan kadınsı bir fiziğe sahip çok az kadın var bence yoksa ben mi yanılıyorum?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kadınsı fiziğe sahip olmak pek önemli değildir. Günümüzde kadınların genelde fiziğine bakılır fakat sorduğunuz zaman iç güzelliği olsun denir. Teorik olarak bakıldığında,hem güzel hemde iç güzelliği olan insanlar bulabilirsiniz fakat insan kavramının dahi parmakla sayıldığı bir ülkede bunları bulmak zordur. Kadınsı fizik ve çevresinde ki pohpohlamalardan sonra,fiziğini aykırı kullananlar malesef çok var. Kadınsı fizik var mı diye sorarsan evet var. Fakat kadınsı fiziğin içinde bir ruh var mı diye sorarsan, bana sorarsan yok..

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• senin durumun ne?

0|0
    0|0
  • Kadın kalmadı memlekette.

0|0
    0|0
  • kadınsı fizikten kastın nedir

bazılar etli butlu sever ,

bazılar bir deri bir kemik sever

bazılar minyon sever

ne bilim balık etli severim mesela ...

1|0
    0|0
  • Fiziğin bir önemi yok meleğim, Kalp ve akıl ilk sırada geliyor bence. :)

3|0
    0|0
  • bence sen yanılgılardasin eyrafima bakiyorum o kadar kadinsi fizige sahip bayan var ki gorsen agzin acik kalir

1|0
    0|0
    • aynı anda dolgun göğüslü ve dolgun kalçalı olup ince bele sahip olan kadınsı bacaklara sahipler yani

• öyle senin dedigin gibi olanlar mankenlik yapiyor ama yine de saydiklarindan biri olmasa da olur

• Var var az değil,az gaza getirin len birbirinizi

0|0
    0|0
  • Ben buldum.

0|0
    0|0
    • çok şanslısın o zaman

• Bence her kadın bir mücevher parlatılmaya ihtiyacı var sadece, ama imkanları yok. Çok güzel bulduğun ünlülerin eski hallerine baksan beğenmezsin mesela

• yok beğendiklerimin eski halide güzel

• eskidendi o merlin morro fiziği şmdikiler kalas 10x10 bildiğimiz kereste

1|0
    0|0
  • az değil :((

1|0
    0|0
  • erkek gibi kadın çok demek ki

0|0
    1|0
  • oldukça az dıyeblrm ya sızın durumunuz ?

0|0
    0|0
    • yeterince dikkat ediyorum

• aksine tam o yüzden kendimi bir grup salağa mal gibi sergileyemem.

• mal oldugunuzu soyleyen olmadı kı sadece gormek ıcın bahaneden ıbaret

• var sen görmüyorsun

0|0
    0|0
  • olabilirsinde olmayabilirsinde !

0|0
    0|0
  • fizik olarak değilde ruh olarak çok doğru!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kadın gibi kadın kalıbının içeriği nedir bilemiyorum ama nefret ediyorum böyle insanlardan. herşeye dikkat edecek olsak, kuaförden banyodan çıkmamamız lazım.

2|0
    0|0
  • Yanılıyorsun.

1|0
    0|0
  • kadınlık fizikle bitmez canım. akıl zekilik erkeğe o bahsettiğin kadınlığı kullanabilmek toplum içinde nazik yeri geldiğinde erkeğine dişi olabilme açık giyinerek değil alımınla zerafetinle dikkat çekme gibi uzayıp giden özllikleri vardır. o fizik değil o fiziğe yakışan dişiliği uygulayabilmek önemli olandır!

3|0
    0|0
  • He bacim biz uzayliyiz.

3|2
    0|0
  • Sana kesinliiiiikle katılıyorum bu sorunun benzerini bende sordum millet olarak genlerimizde bir şey var.

Sokağa bakıyorum da kadınlarımız ya çok zayıf ya çok şişman ya da 50 kilo ama popo var

anlamadım gitti.

Not: Kendimi de beğenmiyorum.

0|1
    1|0
    • genelde öyle evet fiziki güzellik yok denecek kadar az

• var :d cok var

0|0
    0|0
  • Olsun, o da insan. Yazzık.

2|0
    0|0
  • ne alaka anlamadm

0|0
    0|0
  • evet ya herkes ya çok şişman ya da çok zayıf kadınlar biraz bakımlı olmalı ve spor yapmalı erkek gibi giyinmemeli bence

0|0
    1|0
  • tabikide yanılıyorsun tek kadın kendini sandın herhalde

3|0
    0|0
    • etrafımdaki çoğu kişiden kadınım evet

• he tamam öle

Yükleniyor...