1 gunde 1 kilo verdim?

Bugun yuruyus cok yaptim ve cok az yedim. Kurabiyeler ve cipsi saymazsak salata Yogurdun icinde balik yedim aksamda meyve falan. 1 kilo vermisim Hergun boyle yapsam1 kilo verirmiyim ki? (Sporda yapiyorum evde)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Günde 1 kilo tehlikeli , ayrıca vücuttan su atmışsındır mide boştur v. s. Haftada maksimum 1,5 kilo hedef koy.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hergun 1 kiloo nasil vercnn tibben imkansiz hadi haftada 3 kilo verirsin oda ilk hafta die

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arşa merdivensiz çık banko 25 kilo verir 0 beden olursun

1|0
    0|0
  • Beyin kaslarını geliştir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona bakarsan ben 4 gunde 3 kilo alip baska gunde ise 4 gunde 4 kilo vermistim

1|0
    0|0
    • Ona bakarsan kilo vermek sorun değil kilo verirsin ama vücudun buna alışırsa hep bunu ister. Bu sefer bıraktığın anda verdiğin kilolar dahil daha çok kilo alırsın. Saglikli degiil bu yaptigin eger cok istiyorsan kilo vermek, diyetisyene git vucuduna uygun program verebilir...

• Gunde 1 kilo vermen imkamsiz yani yagdan vermen.

1|0
    0|0
    • Belkide gram vermisimdir. 51 iken 50 oldum valla

• Tatlim yemedigin icin miden bos kaliyo bu yuzden yiyeceklerin agirligini almiyosun ve tartida gomuyosun o kadar bendede yemedigim zaman cok olur.

• Yaa oylemi. Ben aslinda hep boyle yerim midemde rahatsizlik var istahim gelmiyor hep boyle yiyorum gunde 1 kere falan.

Yükleniyor...