Kızlar erkek arkadaşınızla bir yere gittiniz ve...

normal oturup cayınızı yudumlayıp sohbet ederken guzel cekıcı bı kız geldı erkek arkadaşınıza asıldı laf attı ne yaparsınız bu durumda ?

0|0
5012

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 49

• Ben mi bir şey yapacağım.

Adam olan koyar mesafeyi..

0|2
    0|1
  • Kizi parcalarim herseye gelirim ama bu baska kiz olaylarina gelemem. Benden baska kimse bakamaz ona okadar abicim sacini basini yolarim vallaha billaha insallah cikmaz öyle bir kiz vallaha yazik olur

0|0
    0|0
  • kaşınıyo musun sen? derim. sevgilimin tavrına göre gerisi gelişir.

0|1
    0|1
  • kızların çoğunlukla yaptığı bir şeydir güzel bir kız arkadaşıyla anlaşıp sonra sevgilisini gözlemlemek. bir şey yapmaktan çok gözlemlemeyi tercih ederim. bir erkek kıza asıldığında erkek hemen tepki verir ama kızlarda bu pek mümkün olmuyor. o yüzden genellikle erkeğin tepki vermesi beklenir ki bir nevi doğru sayılabilir. her kız farklı tepkiler gösterebilir ama düşündükleri hep aynıdır. o yüzden tepki vermezseniz pişman olursunuz, pişman etmezse kız sizi fazla umuramıyor demektir.

bir sene önce de başıma böyle bir şey gelmişti: erkek arkadaşımla bir yerde otururken yanımıza bir kız yaklaştı omzuna dokunup merhaba dedi kur yapmaya çalışan bir tavırla (ama o kadar belli ediyor ki). bende "biz siparişleri verdik, teşekkürler" dedim. herhalde rahatsız olduğumu anlamş olmalı ki gitti.

0|1
    0|0
  • Acayip sinir olurum. Önce erkek arkadaşımdan bir tepki beklerim. Tersleme falan eğer o yapmıyorsa birde kızın o tavırları hoşuna gidiyorsa çeker giderim.. O kızla kavga edipte kendimi küçük düşüremem.

2|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımın tepki verip kızı bozmasını beklerim... Kendimi kıskanç ve kompleksli kız durumuna ya da sevgilisi olan bir adama asılan kızın seviyesine düşürmek istemem çünkü cevap vererek.. Çok dayanazsamda haddini bil bakışı atarım en fazla... Eğer sevgilim dediğim kişi vermesi gereken tepkiyi vermiyorsa da kalkar giderim daha fazla zaman kaybı yaşamak istemem değmeyen biriyle.

1|0
    0|0
  • kolundan tuttugum gıbı mekanı terk ederım ...yoksa elımden alır valla zilli burda erkegınde içinden gelen bır durum ısterse karsılık verır adamsa basından savar:)

0|0
    0|0
  • Gülerim muhtemelen. Hatta kahkaha atarım,tuhafıma gittiğini belli eden dalga geçen gözlerle, gerizekalı uzaylı muammelesi yaparım yani. Göz ucuyla da benimkinin tavrını kolaçan ederim :)

1|0
    0|0
  • sevgilime kendimden daha çok güveniyorum... ben bir erkeğe bakarım belki ama o başka bir kıza bakmaz... ama varsayalım ki böyle bir durum oldu... benim yanımdaki bir erkeğe, başka biri bakarsa o kadını mahvederim, hemen saçını başını yolmam ama herkesin bir yöntemi vardır :) o kızdan sinirimi alana dek peşini bırakmam.

0|0
    0|0
  • Orda bitiririm ilişkiyi ,kalkar giderim

0|1
    0|0
  • o çay bardağını suratında parçalayıp parçalarıyla suratıma adımı yazardım ki bir daha böyle bişi yapmaya cesareti olmasın

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmaam bir erkeğe laf atacak kadr seviyesiz bir kızla muahttap mı olcam bideee

0|1
    0|0
  • çok kavgacı bir insanım bunun farkındaysa böyle birşey yapmaz.

ama ben yokken yapıyorsa ayrı bilemem özel güçlerim yok yani göremiyorum vicdanına kalmış bir durum.

0|0
    0|0
  • allaha havale ederim:):):):)):):))

0|1
    0|0
  • Yuduladim cayi suratina dokerim sicaksa umrumda olmaz...Ve ceker giderim, hatasini anlayip pesinden kosardi:) sen ne yaptin bu arada

0|0
    0|0
  • önce bir iki üç dakika donar kalırım sonra içimden "oturup çay içecektik nerden çıktı bu kız içine etti " diye söylenirim sonra

noluyor

diye bir başlarım

durduramazlar.

0|0
    0|0
  • o kızın eceli gelmiş demektir.Eğer erkek arkadaşım kibarca uyarıp kızı göndermezse ben uyarırımm eğer o zaman da gitmezse imamı ararım ve kızı öğle namazına yetiştiririz!

1|0
    0|0
  • Hazır tırnaklarımda uzunken direk yolarım

0|1
    0|1
  • yırtarım onu !

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşımdan kaynaklanan bir durum değil, gülümserim kıza ve lafını bitirip gitmesini beklerim. Olabilir yani, erkek arkadaşımdan yamukluk görmediğim sürece problem yok :))

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29

Erkekler Ne Diyor 12

• Adamın suçu yok di mi? Yani kız geliyor kendi asılıyor.

0|0
    0|0
  • Çekirdeğimi aldım güncelli izliyorum soruyu bakalım ne cevaplar gelecek jadskjd

0|1
    0|0
  • ağzını burnunu dağıtırım önündekini keser garsona ckızartmasını söyleyip ona yediririm şerfsizim ağzına yumruğumu sokar sokar çıkartırım anasından emdiği sütü burnundan getirip tekrar ona içirtirim öyle bir döverim ki babasına beni diye yaptınız diye isyan eder tüm kemiklerini baseball sopası ile kırarım sonra cami önüne koyup dilendiririm kim oluyoda osevgilime laf atcak dilini kopartır totosuna oral yaptırırım onun

0|0
    0|0
  • aynısı benim başıma geldi karşılıklı otururken arka masadan kalkan kız öpücük attı doğal olarakda gözüm takıldı bir an yüzümde bir iz ve kulak çınlamasıyla kendime gelince gözümün bile takılmaması gerektiğini anladım

1|0
    0|0
  • ne yaparlar ben söyleyim cadıysa ilk önce sana sataşırlar kavga ederler sonra kıza hiç duymadığınız küfürler ederler o baskı sizi o kadar yorarki orada 2 dakika bile duramazsınız oradan çıktıktan itibaren 3 gün kavga etmek zorunda kalırsınız soru yanlış erkeklere sor bence bu soruyu erkeklerin ne suçu var kız asılmış sorun kızda yanında sevgilisi varken çok erkek hepsi değil başka kıza bakmaz işkence yapmanın ne anlamı var:)

0|0
    0|0
  • bizim kız öldürmezse süründürür onu biliorum.bide soruyu tam tersi düşün senin hatuna laf attı biri o zaman nolur hacı?:) buyuk ıhtımal ertesi gune 3. sayfa haberlerine malzeme:))

0|0
    0|0
  • demekki yakışıklı çocuk maşalllah sahip çık elinden almasınlar :)

0|1
    0|0
  • Vayy be soru ve cevaplar şahane :D

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda içten içe bayan olan kişinin 1 hafta kadar sevgisi %100 artar..:))

0|0
    0|0
  • nerde benim çiğdemlerim, oturalım izleyelim

0|0
    0|0
  • o ne be kızın yanında senimi asıldı

o kızın problemleri var sanırım:)

0|0
    0|0
  • Gelen kız güzelse buyur ederim aramzıda sorunlar olan sevigliyi de sittir ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...