Birini mülakata alsan ne sorardın?

Diyelimki büyüyünce büyük adam oldun ve mülakata soru sorcaksın mülakata giren gence fantastik sorular sorarmıydın sorsan ne sorardın?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• hayatın boyunca sırf kendi mutluluğun için yaptığın en önemli şey nedir diye sorardım. uçuk kaçık bir şey anlatırsa ve bu hayali için bir çok kişiyi kırmışsa ondan bir halt olmaz düşüncesiz kendi çıkarları için bu işide batırır bu diyip işe almazdım. basit bir şey anlatırsa hedefleri çok küçük der almazdım. tek amacı para almak işide öylesine yapmak sonuçta alacağım iş için bir artısı olmaz. önemli bir şeyi çevresindekilerin rızasını alıp yapmışsa o zaman kabul ederdim. belliki ikna gücü yüksek kafaya koyduğunu şartlar doğrultusundan elinden gelenin fazlasıyla gerçeklştirecek kapasitede diye düşünürdüm.

0|1
    0|0
  • anneni mi babanı mı daha çok seviyosun

0|1
    0|0
  • emekli olunca ne yapacagını sorarım

0|2
    0|0
  • Hayattaki hedeflerini sorardım. Düşünürse ve emin olmayarak saçmasapan cevaplar verirse elerdim.

0|1
    0|0
  • ne kadar maaş istiyorsun?

1|1
    0|0
    • neden doğum günüm ama? yaşlandın moruk mu demek istiyosun arkadaşım?

• yok aksine çok gençsin biraz büyü demek istedimi anlarsın onu diyorm;)

• tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan?

0|1
    0|0
  • hapse atılsaydın suçun ne olurdu?

0|0
    0|0
  • Diyelim ki ayağınla gidip hayvan bokuna bastın hangi hayvana ait olduğunu nasıl anlarsın?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Fantastik sorularda olabilirdi evet ama daha çok hayal gücünü ve zihin kapasitesini ölçecek sorular sorardım. Doğru ya da yanlış cevap vermesinin önemi olmazdı. O anki düşüncelerini ölçerdim. Soru olarak şunu söyleyebilirim küçük bir örnek. Mesela bir insan babasına niye baba diye hitap eder açıklamasını isterdim. Önceden beri böyle denildiği için mi yoksa başka bir sebebi olduğu içinmi tarzından sorularla zihnini ölçerdim.

0|1
    0|0
  • Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir.

diye sorardım

0|1
    0|0
  • Yolda gidiyorsun, araban iki kişilik, deli gibi yağmurlu bir hava var ve bir otobüs durağında 3 kişi duruyor.

Birincisi daha önce senin senin hayatını kurtaran doktorun. İkinci kişi çok hasta bir yaşlı. Üçüncüsü hayatının kadını/erkeği birlikte olmayı en çok arzuladıgın kişi.

O yağmurlu havada, yanındaki boş koltuğa hangisini alırdın? diye sorardım...

Siz olsanız?

0|0
    0|1
    • arabamı doktora verir ve hasta olanı kişiyi hastaneye götürmesini söylerdim. hayatımın kadını ile yagmurun altında ıslanmanın zevkine varırdım.

dipnot: daha önce bir yerde okumuştum :)

• çalıntı soru yazarsan işte sonu böyle olur :D :D

• yok valla bir yerden çalmadım. internet özgür bir ortam diye biliyordum ben ama?!:)

• hiç aşık oldun mu ?

0|1
    0|0
  • arkandaki duvarın rengi ne sorusu baya efsane oldu sormak isterdim:))

0|2
    0|0
  • İçinde olup olmadığını ortaya çıkarmak için bütün sorularım liderlik ve önderlik konularından oluşurdu..

0|1
    0|0
  • su an uzerinde ne var puhahah

0|1
    0|0
  • Zekasını Ölçmek Adına Cebinde Atatürk Resmi Olup Olmadığını Sorardım .

0|1
    0|0
  • hangi hayvanlar yumurtlar hangileri yavrular

0|0
    0|1
  • soru 1 : arkandaki duvarda kaç priz var>dikkat var mı

soru 2: 49 un yarısı nedir > pratik zekası var mı

soru 3: Türkiyenin en yüksek 5 dağının ismini söyle > en basit genel kültür sorusu ot gibi biri mi yoksa okuyan biri mi...

bunlar giriş aşamasında soracağım ilk mülakat sorularım olurdu

0|0
    0|0
  • hış naber kardeş kuş kafestemi ötüyor mu :)

0|1
    0|0
  • Issız adaya düşsen yanına alacağın 3 şey ne olurdu.Kişilik testi aslında :(

0|1
    0|0
  • ''ne zaman öleceksin ?''

0|0
    0|1
  • önyargısını test etmek için garip bir hikaye anlatırdım sonu normal biten. Eğer lafın arasına girip ama efendim nasıl olur derse orda biterdi mülakat :)

1|0
    0|0
  • arkadas yahut ailesinden birini satmaya yöneltecek bir şey yapardım. damardan falan .. eğer satarsa s.ktir ederdim.

0|0
    0|0
  • işini ne kadar önemsersin.

Sana az maas versem bana sövermisin? ya da

0|0
    0|0
  • Denizde bir kayıkta gidiyosun... Kayığın bir tarafına Pihl Anselmo, bir tarafına Bruce Dickinson düşmüş ve sadece birini kurtarma hakkın var, hangisini kurtarırdın? Diye sorardım...

0|1
    0|0
Yükleniyor...