Yorumlarınızı ve yorumların altına yaptığınız yorumlarınızı kaldırabilmek ister miydiniz?

böyle bişe olsa güzel olmazmıydı sizce de , tamam kardeşim soruları kaldırtma ; çocuk oyunca mı lan bu hesabı :) eyvallah da yorumlarımızı kaldırtmayı bize bırakın ya :)

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence de Yaa Yanlış Yazdığımız Bi Yorum Olsa Onu Bile Düzeltemiyoruz En azından Siler Tekrar Yazarız ... Bence Böyle Bi seçenek Kesinlikle OLmalı..!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• evet hatta yöneticilere mesaj atıcaktım bunu gördüm :) keşke olsa pişman olduğum çok gereksiz ve salakça cevap var :(

0|1
    0|0
  • isterdim en azından kendi sorularım için

0|0
    0|0
    • :) ay canım kıyamam sana ya , çok mütevazisin :) çok değil valla kendi sorularım yeter hesabı :)

• çünkü küfür edenler oluyor ya da ne yazdığımı anlamayan ama beni engelleyen şahsiyetler şikayet etmekten bıktım.

• kolay gelsin .

• isterdim. gerçi hoşuna gitmeyen bir yorum varsa kızlarsoruyor a mesaj at; ilgileniyorlar.

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • olmazdı...

sırf burda değil keşke hiçbir yerde silinmese.. insanlar renklerini saklamasa

konuya yanlış yaklaştığını, ya da yanlış anladığını belirtmek kompleksini bıraksak daha eğitici olur bence!

0|0
    0|0
  • böyle bir seçeneğin olmaması bu sitenin büyük eksiği zaten.

0|0
    0|0
  • olursa güzelde facedeki gibi booku çıkar :D

0|0
    0|0
  • olsada olur olmasada

0|0
    0|0
  • isterdim...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.En azından yorum veya cevap gönderdikten sonra da düzenleme yapabilelim

1|0
    0|0
  • Hayir gerek yok ama olsa da guzel olurdu.

0|0
    0|0
    • Nerdesin sen somurtkan kız ya :) bir kaçtır sorularımı yorumlamıyordun :D yalın gibi ; olmazsada olur diyosun , tın tın tırınırı rantam :) ritmi böyleydi gabila şarkının :D

• aman üşengeçlik işte bilirsin :)

• evet :) arada tuşlar benim de parmaklarıma yapışıyo :)

• Bence Bi Editing Düğmesi Olmalıydı Silmek Değilde Düzenleme Olmalı

0|0
    0|0
  • Böyle iyi o zaman herkes yazsın yazsın silsin.

0|0
    0|0
  • bu secenegin olmamasi cok guzel bence

0|0
    0|0
  • istemem zaten sonra onyala diyo ya ozamana kadar emin oluyorum yazıp yazmıcagımdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence söylediğinden pişman olanlar bu tercihi siler...ben gayet rahatım bu konuda...açık net alayına :)

0|0
    0|0
  • küfür eder sonra değiştirir veya kaldırır

yok öyle saçmalık kalsın

bu sitede klavye delikanlısı çok fazla

0|0
    0|0
  • böyle iyi herkes ne yazacagını 2. kez düsünüyor

0|0
    0|0
  • iyi olurdu be :) soru guncelliyolar 2. yorumu atıyoruz gereksiz yere

0|0
    0|0
  • aynen. bazen silmek istiyon aceleye geliyor. ama siteyi farklı kılıyor kalsın böle

0|0
    0|0
  • boşveeer bazen gazla içinden geçenleri yazıyorlar öylece kalsın pişman olsakda

0|0
    0|0
  • evet isterim. ama belki de böylesi doğrudur..

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...