Fitness antrenör?

1. kademe antrenörlük belgesi alcam. ve uni okurken antrenör olarak çalışmak istiyorum. Bu mümkün mü?
mesela Kırıkkale de erkek antrenörler akşam 5 de gidip gece 12de çıkıyolar. ben bayanim ama o tarz bir şey istiyorum. günlk 15 20 alsam yeter. ama ben Kırıkkale de değilde İstanbul
demek istediğimi inşallah anlaşmşsnizdr..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya belge almana gerek yok mahalle arası spor salonlarında yaparım dersen belge istemezler işi bil yeter :)

0|0
    0|0
    • Ya mahalle arası spor salonunda istemiyorum işte. biraz kaliteli bir yer olsun. zaten sporcuyum. fitness yapıyorum 2 yıldır. 1. kademe belge alırsam antornr olarak ise başlayabilir miyim?

• ama part Time. tam zamanlı değil

• İstanbul desen tavsiye edeceğim salonlar olurdu ama kırıkkaleye hiç gitmedim ya 1. kademeyle professional salonlarda sadece plates eğitmenliği yapamassın okadar normal fitness ya da kardiyo eğitmeni olabilirsin ama.

Erkekler Ne Diyor 3

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Demek istediğini anladım istediğin şey mümkün yalnız piyasa mezunları hatta besyo mezunlarını tercih ediyor artık.

0|0
    0|0
  • Güzel bisi al tabi bende besyo okuyorum vücut geliştirme fedeeryonu takip et diyurlardda yazsr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...