Galatasaraylılar Beşiktaşı yenmek istiyormusunuz?

Beşiktaşı yenmek istiyormusunuz yoksa Beşiktaşın şampiyon olup fenerin 4. yıldızı takmasını engellemek mi istiyorsunuz gs lilerin görüşü ne?

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyon kim olacak bizi ilgilendirmiyor hayırlısıyla yeneceğiz bjk yi

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla haKden kazansın dielimmmm

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın yenmesini istiyorum. Fenerbahce şampiyon olmamalı

0|1
    0|0
    • Benim için Beşiktaş neyse fenerde o yenmeliyiz bence

• Sanırım bu tribün işlerinde veya taraftarlıkta fazla tecrübeli değilsin her fırsatta gs ye laf atan şuanki durumumuzla dalga geçen ama başarıları çeyreğimiz kadar olan sürekli internet ortamında küfür eden Beşiktaşlıları görmüyorsun fener gibi düşmanım olsun savaşalım Beşiktas gibi dostum bile olmasın

• Beşiktaş Galatasaray'ı rakip olarak görüyor çünkü. Galatasaraylıların Besiktaslılarla uğraşmama sebebi de Beşiktaşı fazla önemsememesi. Bir Fenerbahçelinin Galatasaray 'a ettiği küfürü normal karşılıyosundur çünkü Fenerbahçe ezeli rakip. Beşiktaşta Galatasaray 'ı rakip olarak görüyor o yüzden düşmanca davranıyorlar.

• İstesek ne olur gücümüz yetmez

0|1
    0|0
  • Tabiki istemiyolar 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabiki istiyoruz FB miş BJK miş beni ilgilendirmiyor çıkıp futbolumuzu oynarız inş kazanırız he olmazsada olmaz futbol bu elimizden geleni yaparız.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş nefretli bir gizli daha , bu hafta attığımız goller sadece gs filelerine girmeyecek

0|0
    0|0
  • Yenecez tabi besiktasta kim

0|2
    0|0
    • Helal bende gs li olarak ne olursa olsun Beşiktaşı yenmek istiyorum

• Yani yenelim tabi sonra mac sattiya cikmasin adimiz kim cekisirse cekissin zaten biz arada bir boyle koseye cekilip onlarin cekismelerini izliyoz sonra 3 4 sene ust uste sampiyon olup avuclarini yalatiyoz almadik kupa birakmadan

• Bugün kümede kalan takımlar için playoff düzenlense ilk istedikleri takım galatasaray olur.

Galatasaray 1-3 Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Tabikide hayir sampiyon besiktas olur ins

0|0
    0|0
  • Fener şampiyon olacağına Beşiktaş yensin tabi

0|0
    0|0
  • İstemiyolardir

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yensin la

0|0
    0|0
    • Yok be benim Beşiktaş nefretim fb yi geçti yenmeliyiz ne olursa olsun

• Ben gsli olarak bilerek yenilelim istiyorum

0|0
    0|0
    • Sonra beşiktaşlıların havasından geçilmesin ortalık

• Olsun bir günlük rezillik fenerin sonsuza dek 4. Yıldızı takmasından iyidir

• İstesede birşey yapamaz ama hepimiz biliyoruz ki Galatasaray yatacak.

0|0
    0|0
  • Hiç gsliler heveslenmesin Sosa oğuzhan gomez Q17 şov yapacak samiyende

0|0
    0|0
    • Pazar günü gelicem buraya tekrar

• F. Bahçe kazanmış (!), o nedenle derbide Beşiktaş puan kaybeder mi, kaybetmez mi onun derdine düşmüşler...
    Beşiktaş sezon başından bu yana oynadığı futbolla, sahaya akıttığı alın teriyle şampiyonluğa koşuyormuş kimin umurunda... G. Saray son iki haftada biraz toparlansa da eski gücünde değilmiş kime ne? Beşiktaş kazanırsa, G. Saray yatmış olacak! Derbi berabere biterse, iki takım işi beraberliğe bağlamış olacaklar! Bu kafalarda aklanmanın tek yolu G. Saray'ın Beşiktaş'ı yenmesi! İşin ilginç yanı oluşturmaya çalıştıkları algı seline kendilerini kaptırıp, herkesin kendileri gibi düşündüğünü de düşünmeye başlıyorlar. Allah akıl fikir versin ne diyelim..

0|0
    0|0
  • Bırak gizlenmeyi sen şu sürekli hesap açıp açıp kapatansın herkes biliyor bak Gslı oldun işte

0|0
    0|0
  • Sneijder 2 tane salliyacak ve Fenerbahçem şampiyon olacak

0|1
    0|0
  • Niye gizlisin yoksa fenerli olduğunu gizlemek için mi

0|1
    0|0
Yükleniyor...