Kapat

Evlendiğiniz kişiyle nasıl tanıştınız ?

Evli olan arkadaşlar ,evlendiğiniz kişiyle nasıl tanıştınız ?çocuklarınıza anlatmadan önce bize anlatın :)

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• evlenemedik henüz ama evleneceğim kişiyle tanışmamız bence ilginç... aynı mahallede oturuyoruz sayılır. o alt sokakta, ben üst sokakta oturuyorum. kaç senedir hep aynı yerlerde bulunmuşuz ancak hiç karşılaşmadık, ben onu tanımıyorum oda beni tanımıyor. 2 sene önce izmirde gündoğdu meydanında ak partinin mitingine gitmiştim. o zaman oda annesiyle beraber gelmişti mitinge. birbirimizi ilk mitingde gördük. meğer benim amcamla, onun babası askerlik arkadaşı ve çok samimiler. ama biz hiiiç tanışmadık, karşılaşmadık. daha sonra beni faceden ekledi kabul etmedim 1 sene boyunca faceden çıkma teklifi etti ama ben okul sebebiyle hayatımda aşk istemiyordum kabul etmedim. oda ısrarla hep teklifini yeniledi. en sonunda bir arkadaş aracı oldu. bir cafede görüştük muhabbet ettik. o gün bugün konuşuyoruz. rabbim nazarlardan korusun hiç küçücük tartışmamız dahi olmuyor...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• yolda gidiyodum çarpıştık o kitaplarını yere düşürdü ben eğildim topladım verdim sonra aşık olduk biribirimize ve evlendik.. şaka yaptım ben bekarım :D

0|1
    0|0
  • Sorun vasıtasıyla tanışmayı umuyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...