Fenerbahçeli olarak mecburiyettende olsa Galatasarayı desteklemek nasıl duygu?

Bunu çok merak ediyorum özellikle Fenerbahçeli arkadaşların görüşünü

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bukalemunspor diyoruz biz bu tiplere

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla fenerliler bizi destekli pazara :))) ne olaylara gebe futbol

0|0
    0|0
    • İlk defa onlarla aynı şeye destek veriyoruz avrupa hariç :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasarayı desteklemiyorum. Buna ek olarak kendilerini kurtarıp men czasını seneye de çekmemeleri için 5. olmaları lazım yani kazanmaları kendileri içinde iyi.

Osmanlıspor maçından umutluyum, konya ve gs den değil. Ama galatasaray kazanırsa da sevinirim ☺

0|0
    0|0
    • Kazanmasına sevinmek nasıl duygu

• Avrupada maç kazanınca birçok kez sevindim, güzel bir duygu. Ha bu kez kazanabilecek mi o belli değl ama kazansın seviniriz.

• bu sportif bir mücadeledir, bu mücadelede takımların birbirleriyle olan maçları yanı sıra rakipleri ile olan maçları vardır ve hedefi olan takımlar bunlarıda takip eder bu rakibin diger takımlar ile oynarken diger takım taraftarı olmak değildir, burda beşiktaşn bir rakibiyle maç oynaması ve takılmasını istemek var olaya bu kadar basit ve durudur. Gerçek bir futbolsever ne demek istediğimi anlamıştır.
    tıpkı beşiktaş taarftarlarının kendilerince haklı olarak fenerin başakşehire takılmasını istemeleri gibi birşey bu onları başakşehirli yapmaz, futbolu konuşuyorsak ve bu spordan zevk alıyorsak bu cocuksu kafadan çıkmaz lazım bence 5bir fenerbahçeli yazarsa demişsin fenerbahçeli olarak yazdım ) :D

0|0
    0|0
    • Ben desteklemek dedim Galatasaraylı olacaklar demedimki sen Başakşehirli yapmaz demissin benim sorumu anlamamışsın tekrar oku ve cevap ver

• verdik ya cevap gizli sen bir cevap veremedin yanlış miyim :D sende gizlisin gizlilerde ayrım yapmayız hangi soruymuş o linki at bakım -.-

• Vermedin hala

• Bunun desteklemekle alakası yok. Profesyonel bir şekilde kendi takımımızın çıkarları doğrultusunda kazanmasını istiyoruz. Bu Türkiyede her sene olan bir durum. Bizim durumda Galatasaray olsaydı Fenerbahçe' nin kazanmasını isteyeceklerdi. Beşiktaş karşısında Akhisar' ın kazanmasını nasıl istiyorsak, aynı şekilde Gasalatasaray' ın da kazanmasını istiyoruz. Arada bir fark yok. Biraz mantıklı düşünmeye davet ediyorum. Bu arada "Bukelamunspor, Çok ezik olsa gerek" gibi yorum yapanlar lütfen futboldan uzak dursun.

0|0
    0|0
    • Tamam iste Fenerbahçeli olarak Galatasarayın kazanmasını istemek nasıl duygu

• Anlatmaya çalıştığım olay zaten bu. Duygu diye bir şey söz konusu değil.

• Duygu yok o yok bu yok adam gibi cevap vermek yerine kıvırdıyorsun

• Ben Desteklemem! GS Bariz Beşiktaş'ın Altına Yatacak..

#Bkz. 17'si Bir Oldular..

#Bkz. Beşiktaş Bursa'ya Yattı.. Bursaspor Şampiyon Oldu.

0|0
    0|0
    • O sene bursa sizide yendi sizdemi yattınız

• Dürüst Her Taraftar Kabul Etmiştir O Sene Kimin Kimlere Yattığını.

• Sen durustsen kabul et fenerin bursaya yattığına

• Zamaninda kendi kuyrugunu kesemezsen gs lide olirsun ts lide

0|1
    0|0
  • İyi duygu

0|0
    0|0
  • Galatasaray ı desteklemek değil de uygun skorun çıkmasını istemek gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Kazanmasını istemek desteklemek işte nasıl duygu

• Anadolu takımlarının kazanmasını istemek çok etkilemez

• benim hissayatım böyle bu arada gs bjk maçından umudum yok

Yükleniyor...