Nasıl tanışırsınız onunla?

Şimdi düşünün karşıdan birisi geliyor ve ilk bakışta çok hoşlandınız yanınızdan geçip gitcek bunun olmaması için onunla tanışmak için neler yaparsınız ? Nasıl tanışırsınız? Aranızda yaşayan veya bir fikri olan var mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hanım efendi bir dakika rica etsem bakarmi siniz derim sizinle bir daha karşılaşmayacağız belkide çok güzel siniz sizi yakından daha iyi tanımak isterdim derdim işin sakatlığı evli nişanlı vs çıkarsa çok tehlikeli hiç denemedim ama dışarda olabilir memleket dışında iken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla kızın biri bana laf attı :D tanısmak için ama yanındaki arkadası saolsun işi bitirdi attı :D he benim yegenimde ayrı bir olay direk yavsadı :D

0|0
    0|0
  • yolda tanışmak zor ya,gerçekten aklımı çelen insanlar oldu ama mantıklı düşününce kızın karşısında Brad Pitt olsa güven sıkıntısı yaşar illaki.Sonuçta hergün yabancının biri gelip tanışma teklifinde bulunmuyordur sizlere..

0|0
    0|0
  • yol sorma bahanesıyle durdurun ve yol tarıfı aldıktao sonra kaybolurum bn şimdi bana eşlık etmek ıstermsınız ? nasıl ?

0|0
    0|0
  • -merhaba, adınız ne?

-uffsnnebeslkk!

-ben de bora memnun oldum. beraber yürüyelim mi?

0|0
    0|0
  • valla çok şey yapmak isterim ama yapamam ki reddeder diye korkarım :)

0|0
    0|0
  • Anında TAKİP edebilirsin.

0|0
    0|0
  • çok kız kaçtı öyle. şimdiye evli olabilirdim belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mesela elinde bir kitap, dergi vs bir şey varsa onunla ilgili soru sorardım veya elinde hiç bir şey yok ona dik dik bakıp dikkatini çekip hafif gülümserdim gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...