Türk kizlari gercekten tembelmi?

merhaba arkadaslar.
Ben yurddisinda kisisel fitness egitmenligi yapiyorum yurddisinda oldukca turk bayanlar var ve ortalama % 80 ev hanimlari. Dogrusu cok sasiriyorum bir bayan kendini sevmeli spor yapmali ve en önemlisi squat yapmak bence popo kalca bacak fit bir görünüm kadar sexy bir görünüm kazandirir.

Turkiyede olan bayanlar merak ediyorum spor yapiyormusunuz? Haftanin kac günü? Ve yapmiyorsaniz neden yapmadiginizi yazamisiniz 😊 tsklr.

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmak ne kelime, yere bişey düşse kaldırmazlar..
    Sorsan onların işleri çoktur..
    Çamaşırları makineye 1 dakikada sokup, yıkandığında 5 dakikada asmayı bile "kölelik" olarak görüyor onlar.. Neredeyse tuvalete bile gitmeye üşenip altlarına yapacaklar, sen kalkmışsın spordan bahsediyorsun.. :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaa biraz squattan bahsetsen de evde yapsak olmaz mı adafgah 😂

0|0
    0|0
    • Squat icin bir cok egzersiz video bulabilirsin youtube dan kesinlikle simdiden baslamalisin bence 4 haftada farkini görürsün 😊

• Isinma hareketleri yapman lazim yoksa 2 gün agrir ve dolayisiyla programini yarida birakmis olursun sonuc 👎

• Isınma hareketleri yapınca o kadar ağrı olmaz mı 🤔 bir de mesela günde 200 küsür çok yani bir ay içinde değil mi

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne bekliyon bura Türkiye vücut yapan kendini birşey sanıyor yapmayan yapanı tozcu sanıyor yapılan kasların gideceğini düşünüyor, herkes karşısındakini dövebilecek gözle bakıyor. Salona gelip milletin çalıştığı ağırlığı kesiyor dalga geçiyor vs. Daha eli ağırlık görmemiş nasır tutmamış adam steroidten bahsediyor. Erkekler böyleyken kadınlarımızın obez sınırında olmasını yadırgamamalı.

0|1
    0|0
  • Yani kendilerine bakmak konusunda evet. Ama ev işi, çocuk bakma gibi işlerde de diğer tüm milletleri cebinden çıkarırlar.

0|0
    0|0
  • Türk kadını mutfakta ve uatakta yapıyor sporunu :)
    mutfakta günde iki-üç defa, yatakta gecede iki-üç defa :)) ;)

0|0
    0|0
    • Malesef hep ayni bahane mutfakta veya coluk cocuk temizlik derken... diye baslarina bizim kadinlarimizin ilk cumlesi...
      Yatakta derken Seksi kastediyorsan kalori yakimindan oldukca faydali 👌

• Evet özellikle boşaldıkça gidiyor kaloriler eriyor yağlar di mi ;)

• erkekler olarakta farklı değiliz. Tipik akdeniz insanı, miskin

1|0
    0|0
  • Bu Turk bayanlara ozgu bir sey degil sadece. Araplar ve musluman kesimin buyuk cogunlugu spor ile daha yeni tanisiyor. O yuzden de evde onlari g. t buyuturken gorunce pek sasirmamak lazim.

0|0
    0|0
  • Aşırı tembelle dombili olarak geziniyolar ortada sjjs

0|0
    0|0
  • bizim kadınlar seks deyince sapıklık olrak algılıyorlar neden seksi görünmek için çaba harcasınlar ki mantıklı ol biraz.

0|0
    0|0
  • artık iş hayatınada giriyorlar ama dediğiniz gibi çoğu öyle bu belkide yetiştirildikleri ortamdan ailesinden kocasından olabilir

0|0
    0|0
  • evet tembel...

0|0
    0|0
  • Bazilari

0|0
    0|0
  • Evlenince tembel oluyprlat

0|1
    0|0
  • tembel olanları var evet

0|0
    0|0
  • kadinlar ne anlar fitnessden? hahaha

0|0
    0|0
  • gerçekten tembel hadi gel koşalım desek 2 3 dk sonra hepsi yorulur

0|0
    0|0
  • Evet spor yapıp spordan sonra koşa koşa 1 ekmek yemeye gidiyorlar. Açlık zor...

0|0
    0|0
  • Ne sporu ya bunlar anca evde oturup... büyütürler

0|0
    0|0
  • Hayır değiller aksine çok çalışkanlar.

0|0
    0|0
  • hem de çooookkkk tembel

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• evet

0|0
    0|0
  • Benim gördüğüm Türkiye de kadınlar daha çok aktif.
    Yurt dışında kadınlar hamur işi ve yemekten başka bişey yapmıyorlar

0|0
    0|0
  • Tembel diye yazanlar six packli, adonisli sancaklar hahah. Kendileri dötü göbeği koyuyor sonra vay efendim turk kizlari şöyle 😂 siz bacak gorunce akan salyalariniza engel olun once.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum vaktim yok gece 2,3e kadar uyumuyorum yetiştirmem gereken ödevler falan filan

0|0
    0|0
  • Beni hayata bağlayan tüm umutlarımı çünkü kaybettim bu yüzden:(

0|0
    0|0
  • türk kızı değil, türk insanı bu konularda tembel.

tipik bir türk erkeğinin günü:

Sabah iş, akşam dön eve çay iç, futbol seyret, kurtlar vadisi ve türevi mafya/delikanlı dizisi izle, yat.

Tipik bir Türk kadının günü:

Ev işi yemek yap, komşuya git, dizi izle, yat.

0|1
    0|0
Yükleniyor...