Muslera mı Volkan mı daha iyi kaleci?

Muslera mı Volkan mı daha iyi kaleci? tarafsız cevaplarmısınız tatlışlar:)

0|0
31|66

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 65

• Ikiside iyi kaleci. Bana göre Volkan'in tecrübesi cok daha fazla. Gerek tansiyonu yüksek olan maclar olsun, uluslararasi veya derbilerde tecrübelerinin artilarini hissettirebiliyor. Ek olarak istikrarli bir kalece. Takimini, sistemini cok iyi biliyor ve kontrolü elden birakmiyor.

Muslera'ninda tecrübesi gitgide yükseliyor. Fakat bir Volkan kadar Türkiye liginde ve avrupa müsabakalari tecrübesi olustugunu zannetmiyorum. Daha gelisim asamasinda. Türkiye ligini, kendi takiminin iskeletini, sistemini halen ögrenme asamasinda. Fakat cok cabuk uyum sagladi ve halende gelistiriyor kendisini.

Kumas olarak muslera, volkan'dan daha iyi diyebilirim belki, fakat deneyim tecrübe olarak Volkan halen daha iyi kaleci olabilir.

Lakin aradaki fark ucurumlar kadar degil bence, Muslera'nin yasinida hesaba katip denklemis olsak, Volkan 5 sene evvel Muslera'nin suanki performansindan düsüktü diye algiliyorum.

1|3
    0|1
  • iyi bir kalecinin şu özelliği olması gerekir

1- 18 içinde kale önüne hakim olmalıdır

2-altı pas çizgisinde hiç bir hava topunu es geçmemelidir.Altıpastan gol yiyen bir kalesi eldiveni bırakıp gitsin derim

3-iyi kaleci her topta atlayan uçan plonjon yapan demek değildir , iyi bir kaleci hantal durur ama hareketleri refleksleri akıllı ve seridir

4-ağar bir adam kalecilik yapamaz yüksek sıçrayamaz ...

volkan biraz kilolu birebirde refleksi zayıf.Adamlar kombinasyon kurarak kaleye geldiği zaman tek bir ayakta takılı kalıyor.Muslera ise volkana göre birazdaha kıvrak ve hızlı.Muslera yan toplarda zayıf kalıyor atıyorum korner kullanılacak topa çıkıp çıkmamada tereddüt ediyor.İşte orada kaybedersin.Volkanda ise dikkatimi çeken bir husus var adama uzaktan istediğin şutu çek yeterki birebir cezasahasına girme girince eli ayağına dolaşıyor

1|1
    1|0
    • bayıldım cevaba şeker

• Yan toplarda Volkanın çok iyi oldugunu düşünmüyorum oda klasik rüştünün biraz iyisi Lazio maçında kritik bir hata yapmıştı Yobo kurtrdı onuda gene

• kalecilerde genel bir sorundur.Yan toplar hep bir kararsızlık hakim olur.Ben B genç, A genç ve genç karmada kalecilik yapan biri olarak hep şunu gördüm kalede her topu kurtarmak için oyunu yavaşlatmayan kurtarışlar yapan iyi kalecidir.Çünkü kaleci topu kurtardıktan sonra en hızlı şekilde oyuna sokacak ki takımı atağa kalkacak volkan bu konuda biraz yavaş ama muslereada her topa degaj çekiyor degaj doğru bir kaleci hareketi değildir aslında adama atmazsın topu oyuna atarsın

• volkan bile muslera benden iyi kaleci diyor. siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ey volkan diyenler :) link

1|2
    2|0
  • Volkan daha iyi

3|1
    2|6
  • Muslera daha 25 yaşında Volkan 30 yaşında kaleciler yaşları geçtikçe dahada iyi olurlar Volkan 25 yaşında gelen her topu içeriye alıyordu şu anda tartışmasız Muslera

1|1
    2|2
  • Muslera daha iyi

1|1
    1|1
  • Muslera süper değil ama iyi kaleci. Volkan yaşlanıyor artık sanırım. Lazio maçında 3-4 defa kucağına gelen topu sektirdi. Bana göre Tolga Zengin Türkiye'nin en iyi kalecisi.

1|0
    1|1
  • ikisininde kendisine göre özellikleri var fenerliyim ama muslera diyom cünkü volkan hata yaptınmı tam yağıyor ama bu aralarda maşallahı var ama şunuda unutmamak gerek volkan şu an dünyanın en iyi kalecileri arasında gösteriliyor demekki volkan bu ülkenin en degerli kalecisi

1|1
    1|1
  • ben fb liyim ama muslera dıyorum

2|0
    1|1
  • Fenerbahçeliler Volkan der, Galatasaraylılar ve diğer 16 takımı tutanlar Muslera der :D

" Fenerbahçeliyim ama Muslera " diyen kendine FBli süsü vermiş GSliler Muslera der,

" Galatasaraylıyım ama Volkan " diyen kendine GSli süsü vermiş FBliler Volkan der.

Kısacası burdan objektif bir sonuca ulaşamayız. :D

0|0
    0|1
  • belli değilmi tabiki muslera

2|0
    1|1
  • karpuzcu şaban daha iyi

0|1
    2|0
    • sapşalmısın sen

• haha fenerli değilim deli

• bana bak tam sopalıksın ne kaba seysin bayan var karşında

• pancu link

0|0
    1|1
  • ikiside çok iyi kaleciler ama volkanın belli yaptıgı hatalar var karşı karşıya bacak arasını çok açmak gibi.. onun dışında muslera sadece yaş olarak daha genç ve önü açık

0|1
    1|0
  • Muslera acık belli bişi. Volkan iyi olsa transfer olmus gitmişti..

1|2
    1|0
  • Muslera der noktamı koyarım hocam.

1|0
    0|2
  • fenerliyim ama muslera daha iyi :(

1|2
    1|2
  • Volkan da gayet iyi ama muslera daha iyi

1|1
    1|1
  • Tabiki Volkan Demirel daha dünkü cocuk muslera neyin derdindesiniz Cinconlar

0|1
    0|1
    • :)) cıncon ne lan :D doverım senı:P

• bende ıstanbul bebısım:)

• Oww çok sert ;) bebis İstanbul 3,5 yani :))ekle tanışalım desem çok klasik olacak eklemeyeceksin ,kiz sen kimlerdensin :)) deyim bari ;)

• Volkan kendisi dedi zaten muslera daha iyi diye tartismak anlamsiz

0|2
    2|1
  • ben koyu beşiktaşlıyım.feneri cincondan daha çok severim.ama tarafsız olmak gerekirse muslera bence volkandan cok daha iyi bir kaleci.

0|0
    0|1
  • Tabiki muslera

tartışmasız

0|1
    1|2
  • bu soruyu hiç sorulmamış farz ediyorum musleranın yanında volkan kalecimi? deseydin daha mantıklı olurdu

1|1
    2|1
  • Volkan CNN de muslera benden daha iyi kaleci demisti.

1|2
    2|1
  • Beşiktaşlı biri olarak Volkan diyorum, Muslera da fena değil ama fark fazla

2|2
    2|2
    • O yüzdenmi Muslerayı Dünya devleri takip ederken Volkanı kimse görmüyor .

• Nanininkini kurtrdı kaldıki iş sadece penaltı kurtrmak değil volkanın hatalarını izle bir istersen sayısı çok fazla çünkü . İspanyada adamlar Valdesle Muslerayı kıyaslıyolar burda volkanla

• 1.90 lık adam aşırtma gol yedi bunu İspanyada yapsa hemen yollarlar

• tarafsız cevaplıyorum kova yasar abımız daha ıyı

0|3
    1|0
  • wolkan formunu yakaladı o daha iyi

0|0
    0|0
  • İkisinin de eksikleri var,ikisine de iyi diyemeyeceğim,üstelik çok iyi olsalardı Türkiye'de olmazlardı.

0|1
    1|0
  • bu soruyu sormakla futboldan hiç anlamadığını belli ettin

2|2
    2|3
  • Volkan diyen ya objektif bakmıyordur ya da Futboldan anlamıyordur zaten Musleradaki refleks hızı ne valdesde var ne diego lopezde

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 31

• Volkan Demirel.

İstatistik olarak Muslera daha formda.Ama Volkan dünyanın sayılı iyi kalecilerinden.

1|3
    1|4
  • Muslera, dünya çapında en iyi kalecilerden.. Volkan da çıktığı bir tv kanalında kendisi kabul etmişti Muslera benden daha iyi diye.

1|3
    1|0
  • "Yiğidi Öldür Hakkını Yeme" Demişler:) Fenerliyim Ama Hakkını Yememek Lazım Muslera Daha İyi..

3|2
    1|0
  • muslera :) türkiyenin en iyi kalecisi

1|3
    1|0
  • Musleraaa :d

2|1
    1|0
  • 1|4
    1|2
  • tabiki volkan kıyaslanamaz bile

1|4
    4|5
    • nedenki abartma istersen musrela cok daha iyi yani istatikslere göre felan ama genede cevabına teşekküürler ama taraflı gbii geldi:))

• maalesef katılıyorum.

• karakter olarakta Volkan daha iyi deseydin de, bir yerlere yatsaydık... :) kıyaslanamaz diye bişey yok yani arada dağlar kadar fark yok... bir gs'li olarak bana görede Volkan daha iyi ama arada uçurum yok. Muslera'da çok kötü bir kaleci değil.

• Musslera süper

2|3
    1|2
  • link severdim keratayı sdfghjkl.

1|1
    0|0
  • Muslera .

2|2
    1|0
  • Muslera tabi ki,volkan birde şişmanladı zaten

1|1
    1|0
  • Musleraaaa

2|1
    1|0
  • volkan:)

1|0
    1|1
  • muslera tabiki ya :))

1|1
    1|0
  • Muslera...

1|2
    1|0
  • tabiki Muslera

1|1
    1|0
  • Musleranın dünyanın en iyi kalecileri sıralamasında adı geçiyor..

1|1
    1|2
  • tabiikide Volkan

0|0
    1|0
  • sen gslisin değil mi? bana göre volkan

0|3
    1|3
  • tabii ki MUSLERA

1|0
    0|0
  • Musleraa <3