Bu bir "Akil Adam" Bunlardan akıl alanın...

Yılmaz Erdoğan "VATAN HAİNİ ŞEYH SAİT'in" filmini yapacak...

link

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle islamı kötülüyor o adamın dininden şüphe etmek gerek dinsiz sanırım

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• önce bir git şeyh saitin hayatını oku..gelelim diğer meseleye..çekilsin filmi bunun kime ne zararı var?;)

0|0
    2|1
    • Okumadığımı nereden biliyorsun ? Sen okudun mu ? İsyanı anlat desem; Trene bakar gibi bakacaksın burada.

• bu arada sen benim okumadığımı nerden biliosun?sen ideolji kaygısıyla yazılmış tarih kitaplarını körü körüne ezberlerken, ben yansız tarihi yaşlıyordum..tren hakaretinde gücünü ks'de söken milliytçiliğinden alıo sanırım;)

• şimdi hakaret edip engelle, cevap yazamim ve egonu tatmin et;) :D D

• bu ikiliden gına geldı zaten. sırf fılmın gelırı pkkya gıdecek dıye kelebegin ruyasını izleyemedik bu aadam cıksın bu sektörden gitsin daga işte ya da imralıda kapıkulu olsun cok sevıyo ya..

0|1
    1|1
    • Her türlü hainlik bunlarda mevcut.

Asıl bunları seçenlerin... Demek geliyor içinden insanın ama, ortam müsait değil.

• Akil adam dedikleri kim, daha "film" yerine "filim" yazan insanlardan mı öğreniyoruz aklı mantığı anasını satım?

Bu ülke için ne yapmışlar, hani? Elle tutulur neleri var?

0|1
    1|0
    • Uyumaya devam... Anasını satayım.

• Uyananı ve uyandıranı da ergenekon muhabbetiyle tıkıyorlar.

• Milletin ağzına lokmasını ver sussun. Alıştırdılar artık buna.

• şeref-sizler bitirdiler ülkeyi

0|0
    1|0
  • vay o...cocugu

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Akıl alacağın insanda akıl olmalı biraz..Dağdan gelmiş cahilleri akil adam seçende kabahat.

1|1
    1|0
    • Bilinçli seçilen kişiler hep bunlar

• Hülya Avşar bile vardı içlerinde..İbrahim Tatlıses'in altına yatarak akil adam seçilmiş.

• Kelin ilacı yok ama, piyasada dolaşıyor.

• O tarz bir film çok ilgi çekecektir. Bekleyip izleyelim bakalım.

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey demeye hakkınız yok ülkenin bu duruma gelmesinde herkesin parmağı var , kendi düşen ağlamaz.

0|0
    1|0
  • Fatır suresi 5. ayet: Aldatıcılar sizi Allahın adıyla aldatmasın.

ne diyebilirim ki, yatacak yerleri yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...