Kol Kası Kaç Ayda Yapılır? Ve Kilo Almak Şartmı?

Bütün vücudu çalışıyorum ama kola daha agirlik veriyorum biraz zayifim ve kollarimda ince. Ne kadar sürede kol kaslarim kendini belli eder? Birde ağırlık miktari burda onemlimi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kol yapayım diye bir şeyin olması imkansız , biceps küçük bir kas grubu ve beslenme ile en az 3-4 ay içinde bir şeyler fark eder , yalan yok biz çok denedik milyarlar harcadık.

0|1
    0|0
    • Beslenmem programim nasil olmali? Ve kaç kilo dumbell kaldırmalıyım? Halterlede yapsam faydasi olurmu? Ekstra olarak besin desteği almalimiyim? Mesala şimdi kollarim 28 cm 3 ay sonra kaslar kaç cm olur? Biraz fazla Olsun ama bu konuladda beni aydınlatırmısın?

• Hepsini bir andamı yemeyeyim bumu yani

• kanka bak şimdi kaç kilosun 50 kilo mu? 2 ile çarp 100 yani 100gr günlük protein alman lazım kas geliştirmek istiyosan sana basit yoldan anlatıyorum bunlar denendi ve sindirilmiş bilgi çarp kütleni ikiyle çıkan senin alacağın günlük protein miktarı , idman yapıcaksan en az 24 saat de bir idman yapıcaksın ki ben sana 48 saat de 1 saatlik idman öneriyorum. Dinlenmesine izin vermezsen hiç bir işe yaramaz kasların dinlenecek ki protein sentezi gerçekleşsin. Mesela bir gün sırt arka kol göğüs yap , bir gün bacak karın yap. Suyunu bol iç karbonhidratını al iyi beslen dostum sabah kalk ye yani 3-4 yumurta ye lor peyniri muazzamdır 100-200 gr ondan çak. Maksat çıkar şu protein miktarını antreman o kadar önemli değil nizami yap hafif yap zaten hayvan gibi gelişicen oha diyecen sonra dua edicen bize.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir bölgeye daha çok yüklenmen manasız.3-4 ay içinde farkı hissedeceksin.7-8 ay gibi bir sürede de yeterince kas kütlesi yaparsın.

0|0
    0|0
  • Çalışmaya ve beslenmeye bağlı. Nizami düzgünce yapapıp iyi beslenirsen 2 ay da oynamaya başlar.

0|1
    0|0
    • Düzgün çalışmaktan kastin ne mesela çok çalışmakmi

• Hayır. Programa itina ile uyman. Bir ay 5 kilo sonra 7.5 sonra 10 kilo böyle kendini deneyerek ve setleri ayarlayarak gitmen. Ama tüm vücudunu çalışırsan daha iyi olur.

• falza yüklenirsen o kısımdaki kasları kaybeteye başlarsın bir süre sonra vucuta alışır rutine bir yararı olmaz

0|0
    0|0
  • Kol kası kolay, arka kol kası biraz zor

0|0
    0|0
    • Peki nasil yapabilirim ve kilo almam sartmi

• Kiko alman şart değil, önemli olan devamlı çalışarak düzgün yapmak, kimi adam vardır beline yüklenerek kaldırır, kimi vardır koluyla kaldırır, belinle yaparsan hareketlerü, başarılı olamazsın

Yükleniyor...