Yaz kapıda 4-5 kg versem hiç fena olmaz ama nasıl?

Merhaba a dostlar
Bu hafta pazartesi günü spora başladım 1 saat sabah saat 8 de spor yaparak güne başlıyorum sonra gün içinde yediklerimede dikkat ediyorum yalnız kahvaltıda ekmek yemeden olmuyo kızartılmış 2 ekmek yiyorum ama sadece kahvaltıda ekmek yiyorum. Ve bu sabah tartıldım 300 gr vermişim 4 günde 😫 az değil mi sizce bari 500 gr olsaydı 😀 herneyse spor yapan arkadaşlar zayıflama programı yapanlar fikirlerinizi bekliyorum. 😜😊 fikirleriniz önerileriniz benim için önemli.

Güncellemeler:
Bugün yalnız spor yapamadım 3 gün diyelim 100 gr günlük peh

1|0

En İyi Kız Görüşü

• ekmeğini çavdar ekmeği olarak değiştir ya da tam tahıllı, metobolizmanı hızlandırmak için aç karna sabah sıcak suyun içine limon sıkıp içebilirsin. aç bırakma kendini, en az 8 bardak su içmelisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sabah kahvaltisindan once yapicagin bir yuruyus kilo vetmende baya fayda saglicaktir

1|0
    0|0
  • Anca havalar ısınınca aklınız başınıza geliyor ama işe yaramaz.😄
    Salonda kışın kiöse yoktu şimdi ortalık şişko kız kaynıyor.😂

0|0
    0|0
  • yani şimdi onu ayla çarpıncA ayda 2.2 kilo civarı yapıyor. e bu da iki ayda düzgün ve sağlıklı kilo vermek demektir

0|0
    0|0
  • Verme öyle kal

0|0
    0|0
  • Bana versen ne iyi olur

0|0
    0|0
  • Zayıfla elin adamı orana burada bakarken iyice azsın

0|0
    0|0
  • ver bence

0|0
    0|0
  • Canim benim seni gorsek yardimci olurduk :) cok zayiflama spor yaparak sıkılas daha makbul olur

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...