Beyler futbol oynamayı aşırı derece seviyorum tekniğim kötü üst düzey tekniğe nasıl ulaşabilirim yardım?

Hızım falan çok iyi hatta arkadaşlar Welbeck diyolar hızlı olduğum için ama tekniğim gerçekten kötü yaşım 18 kendime top aldım bizim evin orda topsahası var duvar falan yapmışlar önümüz yaz malum 3 ay içinde üst düzey tekniğe nasıl ulaşıcam?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 ay içinde beklenen seviyeye ulaşamasanda etkisi olur tabi tekniğim kötü derken kastın ney tam olarak? Pasları isabetli ya da etkili atamıyomusun şutlarınmı etkisiz karşı karşıya kaçırıyosun çalımmı atamıyosun yani tekniğim gerçekten kötü derken mecaz yapıyorum kalas bir oyuncu geldi aklıma öylemisin yoksa yeterince teknikmi değilsin? Top sektir şu çalış pas çalış topla hareketler yap vs internet sana yardımcı olur zaten dostum hızın varsa bu büyük + bu arada hangi mevkide oynuyorsun? Buda önemli.

0|0
    0|0
    • Mevkim forvet amatör ligde top oynuyorum şuanda u19 liginde ilk 11 de oymuyorum ama seneye yaşım tutmuyo mecbur a takımla çıkcam onların arasında bu halimle 11 e girmem zor teknik konusuna gelirsek çalım atamıyorum atsamda 1 kişi anca bu hızla 3 4 yapmam lazım ama olmuyo işte şutlarım zayıf bide çevre kontrolünü iyi yapamıyorum

• Bizim Umut Bulut gibisin anlaşılan :D 3 ayda zor kardeşim ama dediklerimi yap yinede internettende bak futbol tekniği için bitiriciliğin iyiyse bir nebzde olsun kapatırsın açığı.

• Topla gez.

0|0
    0|0
  • Antreman şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...