Spor salonunda nasıl giyinmeliyim?

Bulunduğum şehirdeki populer bir spor salonuna yazılacağım. Uzun zaman lisansli sporcuydum ama bazı şartlardan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Hala fitim. Mesela karın kaslarım falan hafiften belli olur. Sporu bıraktığım için ağrılarım oluyor ve devam etmek zorundayım. İnstagramda falan hep kızlar bustiyer ile spor yapiyor. Ben normalde onun uzerine buluzumu da giyerim. Bu tarz spor salonlarinda hep öyle mi giyiniliyor?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tayt bustiyer

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kısmen adıdasa falan gıdebılırsın spor kıyafetlerı ıcın almasan bıle fıkrın olur. gobek yoksa gıy sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Spor kiyafetim var zaten de. Salonlarda hep gobek acik vs mi giyiolar

• Ne göbeği canım kaslarım belli oluyor

• aman ıyı be gıy o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Üzerine buluz değilde salaş bir atlet giyersen daha hoş olur. Hem heryerin görünmez hem de daha dikkat cekici duruyor. Bizim kizlara söylemiştim bunu , şu an bizim salondaki kızların neredeyse hepsi böyle 😁

1|0
    0|0
    • Tesekkurler. Ben de direk açmayı abartı buluyorum. Tamam güzel görünüyor. Bir çok bingil bingil gobeklinin yaninda insanlae fit gorsun ama ne gerek var

• Hem gerek yok. Hemde şık olmak açısından bence böylesi daha hoş. Gereksiz kiz kesmeye gelen erkeklerede yol açmamış olursun 😉

• Spor kiyFeti

0|0
    0|0
  • tayt atlet

0|0
    0|0
  • Ne farkeder ya sana mı bakıcaklar.

0|0
    0|0
    • Bakiyorlar ki millet tehsircilik yapiyor

• Ciplak yapiyorum
    Millet gobek gorsun""