Aile sorunu yardım edermisiniz? :(

Benim erkek arkadasım asker,ailesinle ic iceyim sürekli görüsüyorum zaten aynı mahalledeyiz. Aynı mahallede olduğumuz icin söz cıkmasın diye annem gitmemi istemiyor ona hak veriyordum bir yandan ama bugün beni düsünmeden bir sey yaptı. Erkek arkadasımın annesine 'kusura bakma komsuyuz biri görür laf eder gelmesini istemiyorum' demis annesi erkek arkadasıma derse askerlik psikolojisi istenmediğini düsünebilir :( birde erkek arkadasımın annesi bugün birlikteydik demis annem ise haberim yok demis sanki gizli gizli kacıp gidiyormusum gibi oldu yanlıs anlamalarından korkuyorum, annemin istemediğini anlamalarından korkuyorum ne yapmam lazım? Annemi bu düsüncesiz hareketlerinden nasıl vazgeciricem? Sizce gercekten yanlıs anlamıslarmıdır? :(

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• sen yanlış yapıyorsun. cok fazla yuz göz olmamalısın. gelecekte neler olacağını kimse bilmez belki de bir baskasıyla evleneceksin.

1|0
    0|0
    • Annesi ameliyat oldu bende aynı mahalledeyiz gitmezsem ayıp olurdu o yüzden gidip geliyoruz alısınca birbirimize ben gitmesem annesi istiyor beni onlara gitmemi,bende yüz göz olmayı seven insan değilim asırı derece ama iste korkuyorum yanlıs anlamalarından sonucta onu demeseydi annem ben yavas yavas yoluna koyardım :(

• uyarım uymasınada yanlıs anlamasınlar özellikle erkek arkadasım

• sen bu yanlış anlama konusunu cok takma. anlayan anlasın. kimse senin umurunda olmasın. burada öncelik sensin ve ailendir. baskası değil. yanlış anlaşılmaktan bu kadar korkma. varsın anlasınlar kaybedecek birşeyin yok.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında annenin hareketi düşüncesiz değil bence doğru olanı yapıyor

1|0
    0|0
    • beni düsürdüğü durumu bilmiyor ama sanki istemiyormus onları gibi söylüyor güzel güzel dese ya da söylemesin gelsin benimle güzelce konussun tamam is ama simdi erkek arkadasıma dese annesi o istenmediğini düsünmez mi?

• evet üslubuna dikkat etmesi gerekir ya da annesiyle şöyle bir konuşma yapabilir yanlış anlamayın ben çocukların ilişkisinden ya da sizinle ilgili bir rahatsızlığım ya da memnuniyetsizliğim yok ama şu durumda kızımın sık sık size gelmesini doğru bulmuyorum bu yüzden göndermiyorum yanlış anlamayın gibisinden konuşsa sorun olmaz

• iste bende bunu istiyordum

• doğru olanı yapıyorsunuz ..

1|0
    0|0
    • ama yanlıs anlarlarsa?

• gelem gitmeleri sık sık yapmayın , giderken yanında biri bulunsun ark, akraba vs. tek gitme

Yükleniyor...