Vücut yapacamda bir yardım etseniz arkadaşlar detaya gelin?

Ben yaklask 28 kilo verdim 8 ayda spor yaparak dogal olarak vucut sarktı ama aşırı degil simdi calsyorum kollar omuzlar falan kas uretmeye basladı. Şimdi asıl sorum bu bir kaç kisi bana dediki sadece salata ve corba ic protein dahil hic bir gıgayı tuketme saglam diyete gir. Göbek anca öyle gider yanların incelir. Böyle yaparsam kas kaybım olmaz degil mi? Biride dediki vücut bütün yagları yakmadan kas yakımına gecmez dogrulik payı nedir?

Güncellemeler:
...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hask. tr de onlara sen proteinsiz o deri toplanmaz, yağları yakan zaten kaslardır.8 ayda verdiğin 28 kilonun %30-40 kas kütlesi yoksa o deri öyle sarkmaz. Senin şimdi yapacağın tek şey önüne 4-5 ay koyup sadece ağırlık çalışıp haftanın 2 veya maks 3 günü 40 dk kardiyo yapmak olmalı. Protein alımını kesinlikle artırmalısın. Hazır şekeri ağzına sürme, yulaf yemeye çalış. Yumurta sana çokca yardımcı olacaktır. Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • şu an senin l-carnitine alip haftanin 3 gunu cardio ile ter atman lazim ve 3 gun de protein agirlikli beslenip (karbonhidrattan uzak durup) agirlik calisman lazim. 6 gun boyunca yatarken casein protein alimina devam etmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...