Lise zamanında yaptığınız en büyük hata!

Gençlik hatalarınız, lise zamanında yaptığınız en büyük hatalar neler?

Ben jilet izlerine baktıkça üzülüyorum sizin böyle hatalarınız var mı?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• lise 3 deyken arkadasimin biriyle kopya konusunda iddaya girmistik ve arkadasim kazandi idamizda okulun gozdesi olan bi cocuk vardi ve bunu herkesin onunde hic haberi bile yokken dudagindan opmekti ve bende iddayi kaybettigim icin optum onu... ertesi gunde babam beni okuldan almaya geldi cikista beklerken tamda babamin karsisinda cocuk geldi ayni benim yaptigim gibi beni optu babamda gordu en buyuk hatamda iddaya girmek oldu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Daha az çalışmak, Fen yerine eşit ağırlık bölümünü seçmek hemde bunu o zamanlar bana zerre ilgisi olmayan sevdiğim ve eski flörtüm genç için yapmak. Lise sonda dersaneye gitmemek.

0|0
    0|0
  • lise son sınıfta matematik bölümünden edebiyata geçmek :( hemde dersler süper gidiyorken

0|0
    0|0
  • Sİgaraya başlamak derslere girmemek devamsızlığın tavan yapması... Ve senin gibi jiLet izLeri,çok hata yaptım çok...

0|0
    0|0
  • ben bakiyorum da lise yillarima hic hata olarak gordugum birsey yok, arkadaslarima yeterince deger vermemek disinda. gezdim tozdum cok eglendim cok guzel yillardi ama etrafimdakileri cok kirdim kaybettim ve umursamamistim da simdi keske biraz daha umursasaymisim diyorum

0|0
    1|0
  • Alkol içip okula gitmek.(Lise zamanı diyince aklıma hemen bu geldi )

0|0
    0|0
  • sağlık mesleği kazanıp gitmemek onu yerne düz liseyi terch etmek. şimdi çok pişmanım.

1|0
    0|0
  • üniversiteyi önemsememek oldu ben mimar olmak istiyordum babamda şehir dışına izin vermezdi gerçi ziraat müh. oldum halada işletme okuyorum ama keşke o zamanlar sıkı çalışıp mimar olsaydım içimde kaldı

0|0
    0|0
    • mimarım ama niye ziraat mühendisi olmadım diye sorarım hep kendime. şimdiki aklım olsaydı ziraat mühendisi olurdum

• demek ki herkesin seçimlerinde daha dikkatli olması gerek yada elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz yorum sizlerin artık

• güzel sanatlar lisesine kazanıp da gitmemek...1. hayalim müzik,2.si mimarlıktı. allahtan mimarlık oldu da avunuyoruz işte.hala müzik uktedir

0|0
    0|0
  • Yeterince ders çalışmamak.

1|0
    0|0
  • Sigaraya başlamak diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Meb güvenıp derslerden degilde devamsızlıktan sınıfta kalmak :(

0|0
    0|0
  • ben pişman olacağım çok büyük bi şey yapmadım yaptığım çılgınlıklarıda hep tebessümle hatırlarım

0|0
    0|0
  • Derslere girmemek en büyük hatam oldu.. Ve sigaraya baslamak.

0|0
    0|0
  • az ders çalışmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hımm hangisini saysamki bilemedim

0|0
    0|0
  • Ders çalışmanın önemini idrak etmemek. Ders çalışmanın zevksiz olduğunu düşünmek.

0|0
    0|0
  • Ben lisedeyken hiç hata yapmadım, en büyük hatam da bu oldu. Şimdiki hayatımın hataya olan toleransı çok daha düşük. Yapsaymışım keşke.

0|1
    0|0
  • kızların bana olan fazla ilgisini kullanıp onlara çok acımasız davranmıştım, lise dönemlerinde iyice empati yoksunu olabiliyor insan

0|0
    0|0
  • okulun örnek öğrencisi olmak. şuan nitelikli otum.

0|0
    0|0
  • hazırlıktan lise sona kadar aynı kızla çıkmak bencee büyük hatamdı

1|0
    0|0
  • kız ayakları firarilerim boş mevzular çok pişmanım ayrıca jilet izleri de mevcut gerizekalı ben

0|0
    0|0
  • 15 adet Votkalı kola getirmek. Müdür dahil tüm öğretmenlere ve sınıfıma içirmiştim :(

0|0
    0|0
  • Platonik aşık olmak, 7 yıl açılamamak. Sürünerek yaşamaktansa ayakta ölmek gerek, geç anladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...