Sizce fenerbahçe kupayı alır mı

sizce fenerbahçe uefa kupasını alır mı birde ben beşiktaşlı olarak almasını istemem benim gibi istemeyenler var mı

Güncellemeler:
almasını istemememin nedeni gayet basit alırsa başarılı olursa daha çok kazanır daha çok kazanırsa daha yi transferler yapar ve eğer bu benim rakibimse bende başarılı olmasını istemem çünkü sonra yine ben yani beşiktaş olarak karşılaşmayacakmıyız mantıksız mı

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Fener anca sapını alır o kupanın şu ana kadar köy takımlarını zor elediler havalandılar Benfica karşısında göreceğim ben onları ligdede hakemi satın alarak kazanıyorlar

0|1
    0|1
    • Bate borisov bu kimseye benzemez yenerler,plzen için bu borisova benzemez yenerler,lazio için bu plzene benzemez kesin yenerler,benfica bu lazio ya benzemez kesin yenerler merak etmeyin biz benzetiriz.

• alabilir tabikiiiiiiii

0|0
    0|0
  • umarım alır fakat benfica çok zor % 35 şans

0|0
    0|0
  • Her yerde iddaa'lyız..

0|1
    0|0
  • ben almasını isterim ama gsliler tabi her zamanki gibi fenerin almasını istemez :) ben ben koyu beşiktaşlı olarak almasını isterim

0|0
    0|0
  • Almasını isterim ama Benfica'yı geçemez. Yarı finalde iyi bir başar sayılır Fenerbahçe için. Umarım Benfica'dan fark yemezler.

0|0
    0|0
  • chelsea alır

0|0
    0|0
  • benfica alir kupayi

0|1
    1|0
  • Fenerbahçe uefa yı almazsa ne geçicek eline 8taşınızmı alıcak o kupayı :D

0|0
    1|1
  • Ben de istemiyorum sonuna kadar haklısın anti fener FORZA BENFİCA :D