İşlerinizi son güne bırakır mısınız?

Yumurta kapıya sıkıştı yarın mat dönem ödevi gidecek 3 ay sürem vardı son güne bıraktım :D sizde son güne bırakırmısınız işlerinizi yoksa bugünün işini yarına bırakmazmısınız?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Son güne bırakılmazsa o ödeve ödev denmez :) marifet onu son günde ortaya çıkarmaktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu yapilan işe göre değişir. kimi zaman son güne bırakırım kimi zamanda ertelemem. öncelik acele olan işlerimde. boş vaktim varsada ve birşeylerle meşgul olmak istiyorsam, bir sonraki yapmam gereken işe yönelirim

0|0
    0|0
  • Kişisel işlerim ve hobilerimi biran önce zevkle yaparım. Profesyonel iş hayatındaki işleri ise bir planlama doğrultusunda zamanından önce bitirmek geleneğimdir lakin iş yoğunluğunun fazla, zamanın kısıtlı olduğu dönemlerde zaman yönetimi sıkıntılı oluyor ve son güne kalan iş oluyor.

0|0
    0|0
  • Bazen, bazenler çoğalıyor bazen..

1|0
    0|0
  • Bugünün işini yarına bırakmayı TavsiyeEdiyorum Ertesi gün uyandığında ise "Dün dünde kaldı cancağızım" deyip işten komple yırtabilirsin .

0|0
    0|0
  • lisede staj dönemimde son güne bırakmıştım bazı şeyleri ve zor yırtmıştım o günden beri önceden planlarım herşeyi :)

0|0
    0|0
  • bugünün işini yarına bırakma demişler 3 ay sonrasına bırakma dememişler sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Son dakikaya kadar sınırları zorlarım :)

0|0
    0|0
  • bismillah derim başlarım hızlı düzenli bir şekilde bitiririm sonra istediğim gibi kafam rahat olur

0|0
    0|0
  • Eee Türküz sonuçta bize has şeyler bunlar elbette son güne kalır ve geçer not alınır :)

0|0
    0|0
  • geenelde bırakırım

0|0
    0|0
  • o değilde bacakların güzelmiş fizik güzel

0|0
    0|0
  • bırakmamaya çalışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7