Nasıl daha çok şınav çekebilirim ?

Yaklaşık 2 senedir hep 30 şınav çekiyorum 30 çok zor 30'da bitiyorum. Şınav sayımı nasıl artırabilirim bir türlü artmıyor daha çok çekmeyle artırılıyordur heralde ama nasıl çekmeliyim setleri programı vb. ne ?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• yediklerinize dğikkat ederek

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim bayan arkadaşım ama alakası olduğunu düşünmüyorum :D yorum attığın için sağol

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• mesela sabah 20 aksm 20 seklinde yapabilirsin

0|0
    0|0
  • her 30 da üç dakika dnlen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• creatin kullan... takviyesiz yapacaksan kuvvetlenmen ve form tutman gerekir form için duzenli sınav cek kuvvet için sadece sınav cekmek yetmez sınav sonrası kasladdaki mikroskbik yırtılmaları onarmak için protein gerekir. eger almazsan gelişemezsin. daha fazla sınav cekemzsin.

0|0
    0|0
    • genelde peynir yiyorum proteini karşılamak için

• peki bu hızlı karışan protein doğal bir gıdada yok mu kardeşim

• yok kardeşim tum gıdaları sindirirken belli vakit geciyor . sindirimden gecmesi en azından 3 saati bulabiliyor. ama takviyelerdeki urunler ozel uretim sindirimi kolay 30 dk da kana girer 50 dk da en yuksek orana ulaşır .

• kol kaslarını, göğüs kaslarını, kanatları, sırt kaslarını geliştirmen lazım çekerken hangisi zorlanıyorsa o kasları geliştirmeye bak.

0|0
    0|0
  • Set set çek..

3x15 ile başla.. zamanla 3x20-25 falan derken 30'u bulursun.. 30'u bulduğunda bi' kere de kaç tane çekebildiğini test et, daha çektiğini göreceksin..

0|0
    0|0
  • 30 da tükeniyorsan 3 set 20 yap 1 hafta sonra 22 yap sonra her hafta şer arttır

0|0
    0|0
  • sürekli çekerek

0|0
    0|0
  • hergün 1 1 arttır

0|0
    0|0
Yükleniyor...