Ayrılık kararı sonrası karşı tarafın mesajına cevap verir misiniz?

Dün sevgilimden ayrıldım.çok zordu.epeyce zaman konuştuk,ağladık..

aramayalım birbirimizi dedi, mesaj da atma.facebook da silmeyelim ama birbirimizi dedi.şifremi de değiştirmeyeceğim, istediğin zaman bakarsın, zaten ben çok aktif değilim dedi.

çok ağladık, çok zordu..az önce faceden mesaj atmış."biliyorum yazmamam lazım ama ,merak ettim nasılsın ne olur iyiyim de" diye..

cevap yazmadım,yazamadım.kırgınım,üzgünüm.ayakta kalma mücadelesi veriyorum.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıldıktan sonra konuşulmaz diye bir dava yok. Sen merak etmişsin yazmışsın. İlişkiniz bitmiş ama bunda cevap verip vermemek sorunu yok. Yine konuşabilirsiniz ama sınırınız olacak elbet. Daha fazla düşünme normal biri gibi bakmaya çalış. Ayrılık sebebinizi bilmediğim için fazla yorum yapamıyorum. Ama inan üzülerek bir yere varamazsın. Ayrıca seni mutlu ediyor ve rahatlatıyorsa konuş konuşmanda sakınca yok.

1|0
    0|0
    • diğer arkadaşlara da kısaca bahsettim ,tekrar edeyim kısaca.geçen hafta ailesi ile tanışmaya gittim.varlığımı biliyorlardı zaten.sonra biz dışarı çıktık, o akşam söylemiş annesine bunların sonu olmaz içime öyle doğuyor,yakışıyorlar birbirlerine diye.sevgilim de aileme karşı duramıyorum, babama bişiy olursa ne yaparım,adam hasta vs .dedi.kesinlikle istemiyor evlenmemizi dedi.bende karşı gelemiyorum dedi.dün ayrıldıktan sonrada az önce o yazdı.ben sessizliğimi koruyorum.

• hayırlısını diliyorum Rabbimden her zaman.O nun bir bildiği vardır elbet.teşekkür ederim.

• Rica ederim. Bunları bilmen çok güzel. Bunları unutma yeter. Dua senin için en iyi yoldaş olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer olmuyorsa zorlamanın alemi yok çünkü her sorun eski sorunların üzerinde ortaya çıkıyor ve her seferinde daha da büyüyor. Zaman herşeyin ilacı bekle ve mümkün olduğunca hatırlamamaya çalış

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah hayırlısı olur.

• Aldığın kararın arkasında durmak gerekir.

1|0
    0|0
    • benden o ayrılmak istedi.sebep ise ailesi bilmediğimden bir sebepten beni istemedi.babası sadece bizim sonumuzun hayırlı olmadığını hissetmiş.duramadım karşılarında diye bu ilişkiye son verdi.yani suçlu da o , ayrılan da.bense bir haftada değişen hayatıma bakıyorum nerede olduğumu bilmeden.

• bır sure yazma bence

1|0
    0|0
  • veririm heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eger barısmak ıstıosan cevap yaz bence bellıkı o barısmak ıstıyo vede neden ayrıldıgınıza baglı

1|1
    0|0
    • ailesi ile tanıştım.birbirimize yakışmadığımızı düşünmüş babası ve sonumuzun iyi olacağını hissetmememiş.katiyen olmaz demiz.sevgilimde onlara karşı gelemem ,evlensek bile sorun yaşarız dediği için ayrıldık.

• inşallah.tekrar gülebilir miyim içten bilmiyorum.sevebilir miyim bilmiyorum.dahası bir gönüle güvenebilir miyim bilmiyorum.zaman sahi , nelere ilaç olmadı ki..teşekkür ederim.

• rica ederim ama büyük bir ihtimal barısırsınız ama ilerde daha büyük sorunlar çıkar haberin olsun allah yardımcın olsun

• barısıcaksınız :)

1|1
    0|0
  • barısacaksınız siz emınım :)

1|1
    0|0
    • keşke öyle olsaydı diyorum ama imkansız.

• babası beni istemiyomuş, bu ilişkinin sonunu hayırlı görmemiş, öyle hissetmiş.

• beraber olsanızda ıllakı sorunlar yasanır o zaman

• Sen o mesaja cevap yazıcaksın ve sizin ayrılık rafa kalkıcak tekrar deniyeceksiniz dediğdi dersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...