30 gül ve otuz gün süren bir sevgi gösterisi sizi nasıl etlkiler?

tanıdığınız ve sıradan bulduğunuz jilet gibi takımlarla gezen. kıza saçlı sert temiz yüzlü 30 yaşında bir erkek size 30 gül gönderdi ve bir not var. size aşık olduğunu ve onu kabul ettmenizi istedi hayır dediniz ve ertesi gün 29 gül ve not bu böyle devam etti her gün bir gül azalıyor sonunda 1 gül geliyor ve bunun son teklif olduğunu söylüyor . kızlar böle bir adam size ne hissettirir ne yaparsınız :)

Güncellemeler:
yani böle bbir ilginin sizi etkileme oranı 100 de kaçtır ciddi ciddi ?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Gul sevmem, keske once bir sorustursaydi da hicbir sey almadan kendi gelseydi, derim. Iddiali girisleri de sevmem. Romantik oldugunu anlar, gordugum yerde de kosarak uzaklasirim. Evet, odunum, dogrudur.

0|1
    0|0
    • sizi anlayabilen var mıacaba :D

• aslında senin kafadan kızlar tam bbana göre ama. yıllardır hoşlandığım kızların hepsi selanik göçmeni soğuk utangaç ve nazik tipler bilgin varsa bu selanikli kızlar hakkında işime yarar :D

• Malesef, ben bu kadinlari anlayamiyorum azizim :D Kokene gore programlanmiyo bunlar. Bu konuda yalnizsin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• iyide beni sevmiyodur ki,sevse vazgeçmezdi

0|0
    0|0
    • fazla naz aşık usandırmazmı. demezmisinki sıktı baydı . sevmek birazda karşılık almak için değilmidir ?

• :D hiç samimi olmadığım ancak adını bildiğim bir kızın elinden tutup benimsin dersem tacizden polise verir verir beni :). hem böle bişey olsa bile elinden kim tutarsa onunla gidecek demektir yok olmadı bu :)

• tanısığın diye yazmadın mı soruya,tanıyosa bence böyle yapar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...