Fenerbahçe - Eskişehirspor maçı ilk yarı bitti

Maçı izliyorum,Fenerbahçe çok kötü oynadı ilk yarı.Diyebilirim ki Eskişehir tek kale oynadı ilk yarı boyunca.5-6 pozisyona girdi,birinde direkten döndü,diğerlerinde Volkan kurtardı takımı.İkinci yarıda böyle olursa 1 puan bile zor olur.

Sizce Fenerin kötü oynamasının sebebi ne?Yorgunluk mu,yoksa lig için umutların azalması mı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemler satmış maçı

4|3
    0|3
    • yok artık bunu bari iz söylemeyin gsliler biz söyleriz eskişehirliler der sivaslılar der kasımpaşalılar der gaziantepliler der türkiyenin bütün takımı der ama siz diyemezsiniz sizinde fenerin hakemden dert yanması çok garibime gidiyor :)

• hemde nasil satmis ya necatinin elle alakasi yok,alperin el kapali yan hakem atliyo ne bu ya ama olsun sampiyon biziz

Kızlar Ne Diyor 4

• bence yorgunluktan kaynaklı ama 3puanı aldı kanarya helal olsun.

0|1
    1|2
  • kaç kaç ilk yarı acaba ?

0|2
    0|0
  • İzliyorum Eskişehir çok iyi oynuyo cidden..

Umutların azaldgnı sanmyorum..Fener yorgun ondan kaynaklanıyo ki Eskişehirde hafife alıncak bir rakip degil.. Beraberlik golünü bulcak Eskişehir...

0|3
    0|1
  • Elim yüreğimde mac sonunu bekliyorum.ama başaramicaz gibi.

0|1
    0|1
    • İlk yarı gibi oynarsa beraberlik bile zor ama oyuncu değişiklikleri,gidişatı değiştirebilir belki.Salih yedek,ikinci yarı girer oyuna belki

Erkekler Ne Diyor 3

• En büyük sebep topun orta sahadan forvet hattına taşınamamasıdır,güzel bir oyun kurucu yok oos bölgesinde baroni oynuyo orasıda Allah a emanet o yüzden biran önce Kaka tarzında bir oyuncu alınmalı.

0|1
    1|0
  • 3 kulvarda gidiyo yorgunluk tabiki olcak

0|0
    0|0
  • 3 puan gelecek kısmetse..

0|0
    1|2
Yükleniyor...