Konuşmadığımız birini nasıl tavlarız

ilk zamanlar konuşuyoduk birden konuşmayı kesti faceden silmedi konuştuğumuz bir günün ertesi günü yazdım cwp wermedi bir sonraki gün gne yazdm cwp wermemesini sordum cwp wermedi onu ilk ekledğm zaman o yazdı snrakı günler ben yazdm hep bn yaznca o gün akşama kdr knşuyoduk kendisi ilk olarak yazmıodu sordgm zaman huyum degll dıodu.yazmak istemıomssn gibi düşünüorm benimdemi yazmamam gerek gibi gelıo falan dıodum.hayır öyle düşünme yazmamak istememe die bişy yok diodu.bi akşam çkşta knştk öyle sıradan sporda karşılaşıyoruz sadece selam werirdi ya da bakardı smdıde bakıyo ama daha az selam wermiyo bende artık yazmıyorum bişey demeyede hakkım yok ama onu boğmadan hesap sorar gibi deglde bska türlü nasl ne dieblrm ya da onun bna kendiliğinden yazmasını knşmasını nasıl sağlarım.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynısını bende yaşıyorum şu an. Birbirimiz hakkında herşeyi biliyoruz ama konuşmuyoruz artık. Mesajlaşmayı sevmediğini söyledi. Bende üstelemedim fazla.

0|0
    0|0
    • mesajlaşmayı sewmıorm demedide yazmak huym degl dıo bn yaznca yazıo ama artk oda yok cwp wermedigi için bida yazmadım oda yazmıo tbi biz okdr iyi tanımıorz htta hiç tanımıoruz.

• Yüz yüze görüşebiliyorsan kendini ona sevdirmeye bak. Başka türlü çok zor.

• konuşmadan nasıl sdece görüyoruz bir iki saat sprda knşcak ortam yokta ztn öylee.

• bende sevgilimle ilişkim karmaşktı başka kızla konşydm sonra barıştık kızla konşmaya bıraktım

0|0
    0|0
  • Sen tavlayamazsın bunu bir şeyden soğumuş bir düşün bakalım ne yaptın

0|0
    0|0
    • biz grşmüyorzki en son fcedeki knşmamaz gayet iyiydi o güünün akşamı sprdan ckrken knştk işte maca gıdıodu bna nere gttımı sordu ne tarafdan falan bnde önce yemek yemeğe gidiodm snra eewe gdicemi söledm okdr ertesi günü cwp wermedi.

• Salla o zaman hiç uğraşma derim

• Onu tahrik et:D

0|0
    0|0
  • mesaj atabilirsin mesela? iyi fikir değil mi?

0|0
    0|0
    • 2 kez yazdığıma cwğ wermediği için knşmuyoruz die yazdım kesti nedeni blmıorum nasıl bida mesaj atim hem tel.yok fceden anca.

• demek ki tanışmak istemiyor ve sığırını teki...

Kızlar Ne Diyor 1

• adam seni iplemiyo sen nasıl tavlarım diyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...