Bugün birinci ayımız..

Bugün birinci ayımız..Biliyorum bazılarınız için saçma ve gereksiz gelebilir ama benim için çok önemli..Çünkü ben onu 4 yıldan beri seviyorum ve o da beni seviyormuş..Bir ay önce bugün bana çıkma teklif etti çok mutlu oldum..Sizce onu mutlu etmek için bugün ne yapabilirim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cep telefonuna duygu yüklü içinden gelen güzel bir mesaj gönderebilirsin.Yada çoktan beri istediiği birşeyi gerçekleştirmek için çabalayabilirsin,ona ödül vermek istiyorsan ayrıca bazen onun gözüyle de bakmalısın,böylece daha güzel bir ilişki yaşarsınız.Mutluluklar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç birşey yapma kendin ol 1.aydan kutlamaya başlarsan bunu , ilerde ilişkinizin heyecanı kaçabilir.

1|0
    0|0
  • bırak o seni mutlu etmek için birşeyler yapsın .

0|0
    0|0
  • ben sevgiye felan inanmam açıkcası bence boşver gitsin cinsellikde saf erkekler kadınlar açısında iyidir hep bir lafım yok buna mutlulaklar diliyorum

0|0
    0|0
  • birşey yapma zaten kısa süre sonra bitecek

0|0
    0|0
  • Memişlerini aç göster:)

0|0
    1|0
    • o senin gibi sex manyağı felan değil canım...öyle bişey yaparsam bırak mutlu olmayı ayrılır benden...

• Bak canım üstteki yorum sadece bir dalgaydı. dalga geçtim. siz özelsiniz özel meseleniz için ne olursa olsun burdan biri senden iyi karar veremez. ayrıca eğer öyle yaptığında birakacağın bir adamı sevdiysen helal olsun. Ne yapacaksan da 2 kez düşün derim. Hayatta mutluluklar.

• Sex

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ona çikolata parçacıklı kurabiye yap balım

0|0
    0|0
Yükleniyor...