Bana arkadaşlarının yanında hakaret etti neden yaptı ki bunu

ben aradım onu az önce konuştuk işten yarın izin alacaktı onu sordum izin alabilecen mi dedim dükkanda biri vardı galiba bir erkekti konuşuyorlardı öyle işten güçten gülme sesi geliyordu bende kimle oturuyon dedim böyle birden benim hangi arkadaşımla oturdugdan sanane ela gerizekalı gibi soru soruyon mal mal kapat su telefonu dedi neye ugradımı şaşırdım. arkadaşlarının yanında küçük düştüm bu kadar mı değersizdim ben neden yaptı ki bunu o kadar gururum kırıldı ki

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Artistlik yapacak malovski.. Kıza laf söylemeyi erkeklik göstergesi sananlardan işte ayrıl kurtul :)

0|0
    0|0
    • yanındaki arkadaşları ne düşünmüşlerdir sizce

• Zaten amaç da o yanında ki arkadaşlara artistlik yapmak ya, ben olsam aciz herif kıza artistlik yapıyor sırf biz varız diye derdim. ha ergen veya ergen gerisi birisiyse adama bak hatunun ağzına s**tı helal olsun demiştir.

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiçkimse sevgilisine baskasının yanında hakaret edemez.

0|0
    0|0
  • Yüz verip tepene çıkarttıysan, her dediğine tamam diyorsan, ne bileyim kendinden önce onu koymuşsan hayatının eksenine, kapat gerizekalı da der, başka şeyler de. Kendine saygı duy ki sana saygı duyulsun :)

0|0
    0|0
    • bu sordugum soruda hiç birşey yoktu belki erkek olduğu için sinir olmuş olabilir ama bana hakaret etmesi mi gerekiyordu :(

• Diyorum ya, kendine saygı duyarsan, sana saygı duyar.

• Belki çok klişe olacak ama üstüne alınma yazma ihtiyacı hissettim. Belkide sizi seven ne adamları kendinizden uzak tutarken böyle konuştuğu laftan anlamayan hanzoları hayatına sokuyor kadın milleti. Sonrada sızlanıyor haliyle...

Ona öyle bir tepki göster ki senin çantada keklik olmadığını der yaptığına ses çıkarmayıp oturmayacağını anlasın. Adam dediğin söylediği lafı bilir de konuşur. Dangalaklık yapmaz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının gözünde bir değerin yok galiba,bu laftan bunu anlıyorum,bana bu tavırla "telefonu kapat kapat!" dense aramam herhalde bir daha.

0|0
    0|0
  • sal ipini gitsin

0|0
    0|0
  • Onu buna pişman et.

Atarı yapacağı yerde yapsın..

0|0
    0|0
  • Ona öyle bir mesaj atki , bana yaptığın erkekliği git dısarıda bir başkasına yap diye söyle ve yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Siz kızlar işte bu yüzden saçınız uzun aklınız kısa

efendi bir erkek gelir beğenmezsiniz

ama nerede ağzınıza sçan var onunla sevgili olursunuz...

kusura bakma biraz ağır oldu ama gerçek bu

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun çok haklsın arkadaşları sicen e düşünmüştür bana öyle derken rezil etti beni resmen

• Merak etme kötü düşüneceğini sanmam

• gururun kırıldıysa terket gitsin bir defa yapan herseferinde yapar

0|1
    0|0
  • senin gibi güzel bir kızın odunculuk yapması şaşırttı...

0|0
    0|0
  • Hakikaten sana ne ?

0|0
    0|0
    • tamam belki banane olabilir de bunu bana hakaret ederek mi demesi gerekiyordu arkadaşım ?

• Verdiğin cevabın içinde doğru cümle var işte. Yani asıl sorun etmen gereken şey bu. sana tepki vermesi değil tepki verebilir ama bunu nasıl verdiği. Sana bunu hakaret ederek söylüyorsa ve sen onunla birlikte olmaya devam ediyorsan af edersin bu senin için iyi bir şey değil. hakaret ediyorsa sana ne gözle baktığını tarif etmemize gerek var mı ?

• arkdşına hava atmak için yapmıştır bak nasıl azar çekyom flan hesabı yani takma be fazla

0|0
    0|0
  • boyle yapınca kendını adam sanıyor bazıları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle erkeklre sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Sinir bozucu ! Iyce havvaya girmis

0|0
    0|0
  • Allah insan etsin onu. Aptal ego tatmını ıcın arkadaslrnın yanında ben erkegım hatuna ıstedgm gbı davranırım havalarına girmiş sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...