Sevdiğim çocuk bana kanki deyince…

Şimdi olay şöyle oldu. Bir üst sınıftaki x kişisi facebooktan bana mesaj attı. Zaten biliyordum onu. Konuştuk felan. Sonra hiç mesaj atmamaya başladı.Aradan bir ay felan geçti, tekrar mesaj attı, nasılsın diye. Ben de cevap verdim yine. Sonra muhabbet uzadı derken numaralarımızı verdik birbirimize whatsapptan konuşmaya başladık. Baya samimi konuşuyorduk arkadaşlarım bu işin sonu güzel çıkarsınız siz diyorlardı. bir sabah bana mesaj attı "Günaydın Kankii" yazmış. Sabahları mesaj atardı ama "Kanki" demezdi ki zaten ben birbirimizi öyle görmediğimizi sanırdım.Yıkıldım desem yeridir. Bir kere sen kaç yaşındasın, "Kanki" ne demek ya? Her neyse biz konuşuyoruz bu her defasında kanki diyor. bir gün dedim bana kanki deme diye tamam dedi. Ama o günden sonra mesaj atmadı. 8 gündür konuşmuyoruz. Sizce ona ondan hoşlandığımı söylemeli miyim şu durumdayken?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen kenarda dur belki lazım olursun ilerde

0|0
    0|0
    • Ne demek oluyor bu yani vaz mı geçmeliyim?

• iplemiyo belli ki mesaj atıp da neticesini kaldırma

• Peki teşekkür ederim :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Ondan hoşlandığını söyleme bu seni daha çok üzecektir o "x" kişisi kendi kafasında seçim yapmıştır (özür dilerim üzülmeni istemem ama) ve seçimde sen elenmişsindir , sonradan kanki olarak mesaj atması seni cebinde bulundurmak istemesindendir.

0|0
    0|0
    • Tekrar mesaj atsa peki madem cebinde bulundurmak istediğini düşünüyorsun ne yapmalıyım cevap vereyim mi yani?

• teşekkür ederim düşüneceğim üstünde. :/

• Rica ederim , yardımcı olabildiysem ne mutlu.

• Resmen seni denemiş zarf atmış sana

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım ?

• Siz samimi olunca senin tepkini ölçmek için yapmış ona görede bir yol cizer diye düşünüyorum

• Peki teşekkür ederim

• Resmen seni denemiş zaerf atmış sana

0|0
    0|0
  • bir atasözü var kanka ayağı öt ayağı diye .::)

0|0
    0|0
    • Madem öyle niye tekrar mesaj atmıyo? -_-

• hmm teşekkür ederim :/

• bişe değil :/

• bnce snle knsmak istemiş sninle knsrken karşısına biri çıkınca dönmüş olay bu =)

0|0
    0|0
  • (: ben sana iş koyuyorum sen bana kanki diyorsun, ne iş sin olum sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tabiki hayır başta sanırım snden hoşlanmış daha snra başka biri olmuş we byle saçma bişe yapmış bnce yani?

0|0
    0|0
    • Benim de aklıma öyle olabileceği geldi ama kabullenesim gelmiyor :/

Yükleniyor...