Hangi e-posta hizmetini kullanarak, bütün e-posta adreslerine kolayca e-posta gönderebilirim?

Arkadaşlar staj yeri arıyorum.Dolayısıyla bir çok e-posta adresine CV'mi göndermem gerekiyor.Gmail kullanıyorum fakat bütün e-posta adreslerine göndermiyor(örneğin yagmur@perpaxtravel.com gibi adreslere göndermiyor).Hangi e-posta hizmetini kullanarak tüm e-posta adreslerine, e-posta gönderebilirim?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Google gmail kullan bence en iyisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geri dönen bir ileti, karşılaştığınız ileti teslim sorunu hakkında bilgi içerir. Geri dönen iletide bilginin nasıl biçimlendirilmiş ve belirtilmiş olduğu mail sunucusun size gönderdiği mesaja bağlı olarak değişir. Bazıları teknik terimler kullanır. Bazıları paragraflar şeklinde muhtemelen sadece alıcının e-posta adresini yanlış yazdığınızı anlatır.

0|0
    1|0
  • Outlook Yada Hotmail Kalite ve güvenlidir Aynı zamanda Gmail.de unutmamak lazım Aşırı resmi işlerde Gmail. kullanılır

0|0
    0|0
  • hotmail...

0|0
    1|0
  • Göndermesi lazım fakat gönderdiğiniz mail adresinin web tabanı sorunluda olabilir veya mail yanlıştır öyle bir mail yoktur. Gmail kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hotmail den şaşma derim

0|0
    1|0
    • Hotmail, Gmail adreslerine göndermiyor..

• haha .D sana tavsiyem , adın ve seoaydınla al , bazı fiarmalr elemede ilk e postaya bakarlar cvden önce daha başla üstünü çizmesinler

• Gmail'i o amaçla almıştım zaten.

• yahoo dene bide

1|0
    0|0
  • bitane daha ac madem hotmailden bir ordan at bir ondan.

0|0
    1|0
Yükleniyor...