Yağ kasa dönüşür mü?

Üniversitedeyken bu konuyu tüm sınıfı karşıma alıp tartışmıştım. Ben yağ kasa dönüşmez dedikçe, hepsi inatla dönüşür demişti. Bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Yağ kasa dönüşmez şöyle olabilir sporla yağlar erir yerini kaslar alır yani yağlar gider kaslar belirginleşir şişer.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilimsel olarak böyle bir şey imkansız. Çünkü yağ ve kas birbirinden farklı yapıdadırlar. Ancak insanlar spor esnasında yağ yakıp kas kütlelerini de çalıştırarak geliştirdikleri için yağ gitti kas geldi gibi bir algıya düşüyorlar. Dediğim gibi giden yağ tamam ama giden yağın yerine kas gelmiyor olan kasın üzerine inşa devam ediyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağ kasa dönüşmez. Yağ ve kas hücreleri birbirinden farklıdır. Dengeli beslenme ve sporla yağ hacmi düşer yağlar erir ve spor sayesinde Kaslar kuvvetlendirilir

0|1
    0|0
  • Benim arkadasimin arkadasinin dönüştü kız u gergedan gibi oldu tabiki dönüşüyor. Yoksa erkekler nasıl kas yapıyor sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Niye dönüssun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• donusmes cogu insanalr cahil bosver takma kafaya

0|0
    0|0
  • mecaz anlamda dönüşür :D ama gercekte dönüşmez :D

0|1
    0|0
  • karbonhidrat yağ protein
    şimdi dostum karbonhidratlar yağa depolanmak için dönüşür proteinler de tabi ama bunlar enerji içindir kas için değildir kas için direkt protein yani amino asit e ihriyacın vardır yağ kasa dönüşür diyenler düz mantık yapmışta yemezler :D

0|0
    0|0
  • Yag erir kaslarin buyumeye baslar hem yag duzenin azalir bir tarafdanda kaslarin buyumeye baslar yaglarin kaybolur azalir yani

0|0
    0|0
  • Öyle olsa tombikler yaşadı qwe

0|0
    0|0
  • Gerçekten 21yydamıyız yoksa benmi öyle sanıyorum merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Doğru bilinen yanlış bilgilerden hayır dönüşmez.

0|0
    0|0
  • Hayır kardeşim ağları eriitip var olan kaslarını çlıştırarak geliştirmelisin kendini

0|0
    0|0
  • kas yağa dönüşür spor yaparsın tükettiğin şekeri en aza indirirsin şeker kası eritir

0|0
    0|0
  • Kasmı ne kası bee arabaya bile dönüşür ;:F;

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya. şehir efsanesi o. yağ kasa kasta yağa dönüşmez.

0|0
    0|0
  • DÖnüşmez...

0|0
    0|0
  • Yağ erimeden kas olmaz yağ eridiği zaman kas inşa edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yag kasa donusmez
    Yag yag asidi ve gliserolden olusur kas ise protein icerikli.

yag yakilir kas gelisir

0|0
    0|0
  • dönüşebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...