Ne Yapıyım Arkadaşlar bir Yardmcı Olun Ne Olur :(

artık bıktım dayanamıyorum sanki sevgili değilz arkadaş gibiyiz canı isteynce arayıp soruyo 3 gün ne aradı ne sordu snra kavga ettk alttan aldı bnde yicek bşeyler istedi bnde iyi yaparm dedm ozaman cok ilgiliydi ben dün yaptklarımı verdm dün hiç mesaj atmadı gece gec ckms işten bide bna dün buluşrz demişti bir günaydn mesajı attı sabah bidada atmadı ekti bni yine bıktm artık acaba hayatında birisi olabilirmi ayrılmayı düşünüyorm napmalıym ayrılıyımmı ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bnce ayrl senın onunla ne gelecegın olabılır ki aklına eserse mesaja tıyo esmezse atmıyo sen ayrıl bundan cıkarları ıcın cıkyoda olabılır senle baksana brseyler falan da istems bnce sen ayrıl gecegınde olmayack olan bırıye neden hala devam etsnki insan

0|0
    0|0
    • evet düşünüyorum ama ne dicem bimiyorum onu kırmakta istemiyorm

• zaten dedm ben ona arkadaşınım sanki cnın sıkıldıkca arayıp soruyosn dedm beni seviyomusn diyorm evet diyo ama artık hiç bişeyne inanmıyrm

• o zaman lafı hiçuzatma ben ayrlym de istemıyorm artk de bak knedende dıosn ınanmym dıye bosuna vakt kybı olmasnn onune bakk

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok kafaya takiyosunuz.Allah Allah isi gucu var zate senden hoslanmasa ayrilirdi.

Bide s1k bogaz edipde biktiran sensin zate biraz bekle o atmiyosa sen at illaha onun mu atmasi gerekiyo.Kafana takma sankin ol.

0|0
    0|0
  • yolu gösterin gitsin.

0|0
    0|0
  • Bu ilişki biter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çekmek zorunda değilsin ki one öyle ?

0|0
    0|0
  • Ayni benim durum..Kararsizlik niye böyle yaptigini bilmemek kadar kötü bir durum olamaz.iliskide..

0|0
    0|0
    • evet çok kötüyüm ya şu son 2 aydır böyle ondan önce çok güzeldi

• Aynen biz de cok mutluyduk böyle degildi benle ilgilenirdi sürprizler felan yapardi..son3 4aydir degil ilgi aramadikca aramiyor aynen senin dedigin gibi gunaydin yazip ta aksama kadar arayip sormadigi günlee var..cok kötü bir durum..Acaba sevmiyor mu sogudu mu benden diye dusunuyor insan(( ve bunun gibi bir sürü cevapsiz soru daha((

• aynen kafayı yicem napcamı şaşırdm çokta seviyorum ağlamaktam helak oldm ya

Yükleniyor...