Bu belirtiler benden hoşlandığını gösterir mi?

hoşlandığım bir kız var.ondan hoşladığımı bilmiyor.sürekli bakışıoduk.bir ara faceden konuşurken bizim sınıftan birisi var ondan hoşlanıyorum dedim(bu arada aynı sınıftaydık onla)kim dedi birisi işte dedim.o da -hımm sölemek istemiosun anladım zorlamıcam. tahmin etmeyede çalışıorum kim olabilir die tahmnde edemiorum.d soyliyimmi dedim söle dedi..sonra şakaya vurdum konuyu..

onunla sürekli şakdan tartışıyorduk..bana birgün krdşimden sonra en fazla tartıştığım kişisin dedi..

bir ara ona soru sordum tek bir ortak noktamız var dedim nedir biliyormusun diye sordum onuda söledi.(ortak noktamız tutuğumuz takım galatasaray)

asıl öğrenmek istediğim şu kızlar siz benden hoşlanıyormu?bu belirtiler benden hoşlandığını gösterirmi?

kafayı yicem acil yardım..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sadece söyleyerek öğrenirsin kaybedeceğin ne var ki her gün düşünmekten iyidir ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanabılme ıhtmalı var ve senın ondan hoslandgnı da tahmnde edıyo ama senı kvrandırıyo bana gore hanı lafı en buyuk asklar kavgayka baslar hesabına cekıyo bana gore

0|0
    0|0
  • yaa sen niye sınıftan birinden hoşlanıyorum dedin ki

0|0
    0|0
    • özür dilerim soruyu tam okumamışım.aynı sınıftaysanız dediğin iyi olmuş.soruna gelince.belki senden hoşlanıyordur.

• Belki çok umut bağlama ama olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardesim ben erkegim ama boyle bir olay yasadim buraya gelen arkadaslarada yaziyorum bu konuda eger bakislarini kaciriyosa bir durum oldugunu anla bu bir gercek sende resmen kasinmissin hoslandigim bir kiz var resmen kizin nabzini olcmeye mi calisiyosun ? Eger farkli bir bicimde anlarsa seni unutmaya calisir islerde kotu olur.Yasadiginiz kafani kurcalayan bir kac olay varsa onlari anlat bu kadarla hic bir sey kimse sana soyleyemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...