Fit in Time hakkında bilgisi olan var mı?

Ben bugun demosuna gittim gayet iyi gibi geldi ama işe yarar mı yaramaz mı nedir ne değildir içimde çok şüphe kaldı sıkılaşmayı incelmeyi sağladıklarını iddia ediyorlar ve biliyorsunuz ki fiyatı oldukça pahalı normal bir fitness salonuna göre haftaya başlamayı düşünüyordum ama eğer bilen kullanmış memnun kalmış ya da kalmamış arkadaşlar yazabilirse çok çok sevinirim yakınlarınızdan gidenler olduysa onlarında üzerinde etkisi olup olmadığını yazarsanız çok memnun kalırım :)
(fit in time: dar dirsege kadar gelen dapdar bir tunik ve altına dar tayt giyiyorsunuz icinizde sadece ic çamaşırı oluyor kalçanızı saracak kemer gibi ıslatılmış bir şey, her iki üst bacagınıza, iki üst kolunuza ve kolsuz yelek şeklinde bir şey giyiyorsunuz ince kablolarla size akım veriyorlar her 4 saniyede bir akımlar geliyor ve en derinine kadar bütün kaslarınızı çalıştırıyor etkisini hissediyorsunuz karıncanma gibi zaten ve akım esnasında size özel eğitmen eşliğinde size söylediği hareketleri yapıyorsunuz (merdiven inip çıkma, squat, mekik, durduğum yerde koşmak, zıplamak değişik hareketler) 25 dakika sürüyor son üç dakika sadece yere uzanıyorsunuz ve yattığınız yerde akımlar veriliyor yine giysiniz sayesinde ve bu sporun normal bir spor salonunda 3-4 saat spor yapmaya eşdeğer hatta daha fazla olmaduğu söyleniyor)
Burda esas amacım zayıflamak işe yarar mı benim amacıma göre?

Güncellemeler:
Güncell
Yardımcı olur musunuzz

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0