Zayif biriyim fakat spor yapmak istiyorum daha cok zayiflatirmi?

Zayif biriyim ve zor kilo aliyorum cabucak kilo veriyorum. Spora baslamak istiyorum fakat daha cok zayiflamaktan korkuyorum, spor kilo aldirir diyenlerde var?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapıp yeteri kadar kalori alamazsan halsizlikten bitap düşersin.. kolunu kaldıramazsın sonra.. eczanelerde protein tozları var.. BULK diyorlar.. süte veya yoğurda karıştırıp yiyebilirsin.. Sporcular spor yapıp hemen arkasından vitamin alırlar.. vitamin böyle çalışır çünkü.. spor yapmadan vitamin hiç bir işe yaramaz. metabolizman hızlı çalışıyor demek ki..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• yok. spor sadece zayıflamak için değildir. kilo almak formunu korumak ve kilo vermek için yapılır. ben bir kaç senedir belli bir kiloya ulaştığım için formumu devam ettirmek ve sağlıklı olmak için yapıyorum. beslenmene bağlı

0|0
    0|0
  • hamsi gibisin zayif olsan ne yazar

0|0
    0|0
  • hayir zayiflamazsin sporla birlikte bazi gidalari alirsan vucudun daha duzgun bir hale gelir fit olursun.
    spor sadece zayiflamak icin yapilmaz, saglikli olmak icin yapilir.

0|0
    0|0
  • İyi beslenirsen hayır.

0|0
    0|0
  • hayır zayıflatmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Duzenli beslenme ve duzenli antremanla kilo alina biliyor ben spor yaparak aldim bep skas yaptim hemde kilo aldim

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat eder ve spor yaparsan kaslar hacim alır hacim alması için de yemen lazım

0|0
    0|0
  • Hacim çalış

0|0
    0|0
  • Weight gainer kullanirsin

0|0
    0|0
  • sporu yemekle yaparsan kilo alırsın fazla yiyip spor yapman gerek

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • Spor yapıp yemekden kısmadığın sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • Hangi sporu yapacaksın

0|0
    0|0
  • yok ya yiyeceklerle destekle biraz bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Zayıfsan, zayıflamak için spor yapmak biraz tuhaf geliyor.

0|0
    0|0
  • Hayır,

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır

0|0
    0|0
  • Gıda takviyesi alırsan vermezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...