Burak Yılmaz´ın performansında bir düşüşmü var?

Burak´ı severim fakat son maçlarda bencil oynaması ve mücadele etmemesi beni çok üzüyor tamam gol atmayabilirsin atacağın kadar attın zaten fakat 35 yaşındaki Drogba her maç koşuyor zorluyor,mücadele ediyor Burak´a bakıyorum maçta pres bile yapmıyor Hamit ondan daha beter ben Hamit kadar ruhsuz adam görmedim onun yerine Amrabat oynamalı siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Burak Yılmazın morali Real Madrid maçında bozuldu bence.Hamit dediğinin gibi kötü zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende gözlemledim nedenide açık

1|0
    0|0
  • Real maçında oynayamadı diye olabilir mi acaba? Kendini gösterebileceği en iyi maçlardan biriydi ve oynayamadı belki etkilenmiştir.

0|0
    0|0
  • Genel olarak yorum yapılmalı, sadece dünkü maça göre değil.Evet dün kötüydü ama olabilir böyle durumlar.Kral son 5 maçta yine gollerini atmaya devam edecek.

0|0
    0|0
    • Mesele gol atması değil maç içerisinde Mücadele etmemesi,Pres yapmaması,Bencil oynaması Drogba her maç gol atmıyor ama adam bu dediklerimi yapıyor

• Moral bozuklugu falan olmustur.Bencilliğini bu sene aştıgını düşünüyorum ben

• Haklisin ama adamlarin kendinden bile umutlari kalmamis olabilir.

0|0
    0|0
  • geçici bir durum bence

0|0
    0|0
  • nazara geldi burak

0|0
    0|1
  • aklı dışarda olmasın sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sevmedim sevemem bu adamı. bildiğin özenti ergen. kendi çizgisinde dursa büyük golcu diye anardım şahsen

0|0
    0|0
  • ceza sahasından düşmüyoya ondandır :D

0|0
    0|0
  • Morali bozuktur 3-2 lik tarihi maçta saha da değildi ve gol atamadı üzülmemek elde değil.

0|0
    0|0
  • Burak Şampiyolar liginden elendiği için üzülüyor olabilir.Hamite gelince takımda çok fazla yıldız futbolcu var. İyi oynuyor fakat kendisini göstermiyor. Sadece futbolunu oynuyor şov yapmıyor diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Adam buyudu buyuyecegi kadar bırakın oynamasın Satsın galatasaray guiza misali olcak yoksa

0|0
    0|0
  • Onda düşüş olması normal, onun işi düşüş zaten.

0|0
    0|0
  • real madridteki son maçındandır kendini ronaldoyla kıyasladı sonu hüsran olmuştur :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...