Motor kullanan arkadaşlar

arkadaşlar motor almayı düşünüyorum bütçem 6-6.5 bin super sport segment alcam ve eski model istemiyorum yani arızası falan çok olur bende daha tecrübeli değilim öyle elimde kalır. piyasayı ve motor bilgim de yok ama bu motorun tipi performansı falan hoşuma gitti honda vs. markalara göre çokta ucuz yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

motor bu link

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sahibindene gir ilan numarasi 104414379 bu motoru cok begeniorum favorimde temizmis ama bazi sorunlardan dolayi alamiyorum ailevi nedenlerden araba almam gerekiyor yoksa bende motor hastasiyim amaalamiyorum ailevi sebeplerden bir incele durusu dierine gore daha hos bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bilmiyosan bilen bir arkadaşla git bro sonra satarsın bay zarara girersin

0|0
    0|0
  • Daha yeni başladıysan büyük makinelere bakmanı tavsiye etmem. 125'lik ya da 250'lik motorlara bak mesela Honda CBR 125 R yeni başlayanlar için ideal

0|0
    0|0
  • 6 6;5 a honda filan bulamazsin 600 1000 rr zor ilk defa kullanicaksan 250 lik hyosunglar uygundur hem acemilik atarsin hemde modeli yuksek temiz bulabilirsin

0|0
    0|0
    • bütçem çok fazla değil zaten 600 lüğü falan da kullanamam daha yeni başlıycam. linkte ki motor nasıl

• Hyosunglari incelemeni tavsiye ederim daha diri duruyor piyasasida iyidir bu motoru ilkkez duydum

Yükleniyor...