Bu akşam fb es es ile berabere kalsa ne olur arkadaşlar ?

Bu akşam fb es es ile berabere kalsa ne olur arkadaşlar ?hiç umut olmaz mı ligde en azından

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• kadıkoyde şampiyonu agırlar fb :-)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• bir Galatasaraylı olarak cevaplıyayım 7 puan fark var şuan bu maçı kazanırlar ise puan farkı tekrardan 4 de düşecek ben takımımın kalan 5 hafta boyunca kaybedecegini sanmıyorum açıkcası gerçekci olmak gerekirse fenerbahçenin şampiyon olmasıda çok zor gözüküyor çünkü kalan 5 maçtan bitanesi bizimle fb arasında zaten diyelim geriye kalan 4 maçı yendiler puan farkı yine 4 olacak biz hani olurda ki bir aksilik olur fb ye yenilsek bile 1 puan fark ile şampiyonuz yani fb nin işi çok zor bütün maçları kazanmaları gerekiyor ve bizim ya 2 maç yenilmemiz gerek ya da 1 maç yenilip 2 maç berabere kalmamız gerek çünkü puan durumu eşit olsa bile avaraj ile öndeyiz yani işiniz çok zor bence umutlanmayın uefa ya bakın

1|1
    0|0
  • Fener yener bence.

0|0
    0|0
  • puan farkı açılırsa ligin tadı kalmaz

0|1
    2|4
  • Maziyi savura savura ES'ecek bu akşam Şanlı ES-ES'immmm <3 ;)))

1|0
    0|0
  • Cimbom kadıköye şampiyon olarak gider

3|1
    0|0
  • yaprağı yerler,

1|3
    0|0
  • Fb ile Es es beraber kalsa çok güzel olur.

0|0
    0|0
  • fb yendiiiii

0|0
    0|0
  • berabere kalırsa galatasaray şampiyon olmuş diyebilirz

1|0
    0|0
  • şampiyonun adı belli olur

2|0
    0|0
  • Galatasaraya gun dogar :D

0|0
    0|0
  • İt'in duası kabul olmazsa bu akşam 3 Puanı zorda olsa alacağız..

0|0
    0|0
  • Allah korusun de :)

0|0
    0|1
  • çok güzel olur,puan farkı açılırsa fazla decoder satamayız diyen yayıncı kuruluş, tayyip ve onun getirdiği tüpçü fenerasyonu çok üzülür.Zaten bu amaçla şimdiye kadar puan farkının açılmasını engellediler el birliğiyle.Eminim bu maçtada fenev puan kaybedecek gibi olursa hakem hemen devreye girecektir.

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerin alıcagı belliydi son haftalar ne yapar ne eder alırlardı

0|0
    0|1
  • fenerin yeneceğini düşünmüştüm ve yendi

0|0
    0|0
Yükleniyor...