Bir erkek sana aşkını nasıl ilan etsin isterdin?

Okulda, sokakta, işte herhangi bir yer de bakıştığın hoşlandığın bir erkeğin sana nasıl açılmasını isterdin ? Veya bundan önce sana açılan nasıl açılmıştı? Buyurun içinizi dökün

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Romantik baksın, en önemlisi bakışlar. Sonra isterse buzdolabında teklif etsin fark etmez.

0|1
    0|0
    • yess işte bu iki gönül bir olsun da sonrası kolay diyorusn ;)

• züper değilim ama süper olabilirim, eyv :D

• :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sert erkek sevıyorum ya:D lan kızım sevıyoruz senı lan adamı deli etme cok mu sey isityoruz. sagda solda şu acık kıyafetlerı giyip benı katil edecen :D aaa zorlamı ya .. ewet zorla lan ;:D gibisinden

0|1
    0|1
    • Vayy yakana yapışıp seni seviyorum benimsin, evimin kadını çocuklarımın ... :))) desin diyorsun :))

• ya :D o kadrı abest olurda:DDD onun gibi birsey :DD erkek dedigin sert olacak ya:D

• :))

• hiçbeklenmedik anda.mesela oturup herhangi bir konudan konusurken.birden demesi insanı sasırtır bence .

0|1
    0|0
  • normal söylemesi yeterli öyle fazla romantik sevmiyorum ben

0|1
    0|0
    • Mesela yanına gelip sana ne diyebilir ne demelidir sence :)?

• senden hoşlanıyorum dicek işte ne dicek başka :)

• :)

• bilmem onuda kendi bulsun:)

0|1
    0|0
  • Donuna "sini siviyirim sipirgirl" yazsın.

0|1
    0|2
  • Bizim ki çok normal olmuştu ya öyle oturuyorduk birden bire sevgili olalım mı dedi bende tamam dedim.Saçmaydı falan ama neyse.Benim bir arkadaşım uzun süredir konuştuğu bir çocukla buluştular çocuk ona telefonuma resmini atsana dedi.Kızda bluetoothunu falan açtı ve çocuğun blue ismi SEVGİLİM OLUR MUSUN du.Gerçekten çok etkileyici bir kız için dene bence :)

0|1
    0|0
    • Bluetooth olayı fenaymış :) Seninkinde olaylar fazla hızlı gelişmiş sanırsam sadece adı konmamış arkadaş çok hızlı bir şekilde adını da koymuş :))

• Eveet neydik noluyoruz demeden birde baktım sevgili olduk değişik :)

Erkekler Ne Diyor 2

• yazarak etmeli

0|0
    0|0
  • normal bir şekilde konuşarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...