Fenerbahçe - Benfica yarı finali sizce ne olur?

fenerbahçe katı savunma takımı benfica ise hücum takımı savunma ve hücum taktikli maçlarda genelde ne olur sonuç

Güncellemeler:
arkadaşlar niye herkez benfica diyor anlamadım erkek ark gsli benfbliyim bana sürekli geriyeler dedi yaslanan takımlar zor gol yer ama gol de atamaz maçı kilitlerler dedi ve fb gol atınca hep defansa çekiliyor dedi

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benfica ezer geçer

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Benfica çok güçlü bir takım.Ligde 21 galibiyet 4 beraberlik almış:Şampiyonlar liginde de Barcelona ve Spartak Moskova yenilgisi var sadece.

0|0
    0|0
  • tur şansı %50 iyi oynarsa eler

0|0
    0|0
  • benfica hücum takımı bu doğru ama fenerbahçe de hücum takımı. lazio maçının ilk yarısı hariç hiçbir maçında katı savunma yapmadı fener. o kadar rahatım ki anlatamam fenerbahçe tahmin edilenden de kolay bir şekilde benficayı eleyecek ve finale kalacak. final zor olsa da finalde de kazanmasını bilerek kupayı alacak. skor istersen ilk maç 2 - 1 fb, ikinci maçta da 2-3 fb alır. yani fenerbahçe iki maçı da kazanacak.

0|0
    0|0
    • Gönlüm Fener'in kazanmasından yana ama Benficayı Lazio ile kıyaslamamalısın.Lazio beceriksizliğinden Fener'i yenemedi O yüzden çok rahat izlemiştirsin.

• Sen boşver fb büyük maçların takımı. Benficayı Lazio ile kıyaslamıyorum çünkü Lazio Benficadan daha iyi bir takım. Bir tanesi dünyanın en iyi 4 liginden biri olan seria a da ilk 5 e oynuyor, diğeri koftiden lig olan, lig bile olmayan biryerde porto ile şampiyonluğa oynuyor. lazio beceriksizliğinden değil fenerin beceriğinden yenemedi feneri. ceza sahası dışından bamgüm çakmak pozisyon bulmak değildir fener ceza sahasına bile sokmadı lazioyu. benfica da farklı olmaz.

• Benfica Lazio'dan daha iyi bir takım değil. Fener iyi konsantre olursa Benfica'yı da eler ve finale çıkar.

0|0
    0|0
  • Benfica rahat ezer.

0|0
    1|2
  • çok zor bir karşılaşma ama inşallah fener geçer turı

0|0
    0|0
  • fenerbahçe tur atlar finalda basel fenerbahe karşılaşır ve kupayı basel alacak

0|1
    0|1
  • Benfica <3

0|0
    0|1
  • tabiki benfica alır

0|0
    0|0
  • çok zor olur ama umarım ruh yükleriz takıma

0|0
    0|0
  • Benfica eler.

0|0
    0|1
  • çok efor sarfedersek geçeriz

0|0
    0|0
  • Fenerin şansı var ama Benfica daha sağlam takım malesef finale çıkan taraf Benfica olacaktır.

0|0
    0|1
    • Gerçekler acıdır Benfica size birşey yedirecek o yedirdiğini içinden yıllarca çıkaramayacaksın.

• ayıp ya yuh

Kızlar Ne Diyor 1

• Benfica basarili yani son zamanlarda alir bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...