Kizlar ve futbol?

Kızların futbol konuşması sadece bana mi yapmacık geliyor ya cok merak ettim tamam gerçekten ilgilenen kizlar var eyvallah ama bana çoğu yapmacık geliyor

Güncellemeler:
Kizlarla da ayni düşüncede olmak sevindirici 😄

1|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Bem sporuda futboluda sevmiyorum. Basketle ilgilenen bir arkadasım vardı kız. Surekli basket diyo oyuncuların ismini sayıyo aşığım diyordu. Neyse evine gittigimde ezbere konustugunu anladım. Bunun dısında boyle cok insan var. Bazıları erkeklere havalı gorunmek icin. Bazıları ben her seyi bilirim demek icin falan konusuyor. Ama bazıları gercekten oynuyor ve biliyor ya onlar cok havalı 😊 gerisi boş 😒

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bide maç beleş oldumu fanatikleşen bayanlar var (atv, trt1)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Gerçekten ilgilenenler dediğin gibi sorun değil. Ama bir kısmı açıkçası ortamda erkek gözüne girmek için yapıyor. Çok itici geliyor bana da.

0|2
    0|0
  • banada acikcasi yapmacik geliyo. ben mesela kücüklügümden beri futbol oynarim, hatta bacaklarim o bacak futbol oynadigim icin, arti bir kac sene önce burnum kirildi, ozamandan sonra biraktim futbolun fsini duymak istemiyorum, ama futbol oynadigim zamanlarda bile hic dile getirmezdim, kimse bilmezdi zaten oynadigimi. futbolla ilgilendigimi söylersem sanki erkekleri etkilemek istiyormusum gibi geliyo bu da cok ucuz bir hareket bence.

0|1
    0|0
  • Çok nadir gerçekten ilgilenen seven olabilir ama genelde bütün kızlar erkeklerle ortak yön bulma amacıyla falan ya da farklı gözükmek için futbolu kullanıyorlar

0|2
    0|0
  • Benn seviyorum diye konusuyorum genellikle futbol degilde basketbol daha cekici geliyor 😂

0|2
    0|0
  • Futbolu sadece izlerken seviyorum öyle pekde ilgilendiğim yok

0|2
    0|0
  • kesinlikle katılmıyorum. Futbol sadece erkeklerin oynaması veya takip etmesi kanısında mısınız. Futbol bir spor degil mi bunu erkeğe indirgemek ne kadar doğru? Üstelik bunu kızlar niye yapsın söyler misiniz, niye erkeklere yaranmak istesinler bunu geçtim yaranmak isteseler veya ortak nokta bulmaya çalışssalar futboldan daha zekice şeyler bulabilirler. Üstelik futbolu neden erkeklere indirgediğinizi anlamıyorum neye dayanarak söylüyorsunuz bir bayan futbol oynayamaz bakıldığı zaman Alex Morgan çok başarılı buluyorum ben. takip etmeye gelince bu maçı kim alır turu kim atlar hakem doğru karar verdi mi bunu bir bayan niye anlamasın futbol içine girildiği zaman gerçekten çok zevkli bir dal ben su an itici şöyle böyle diyen bayanların oturup 1 kere maç izlediklerini sanmıyorum. Gerçekten bir iki maç takip eden biri kendini futbolun içinde bulabilir.

0|0
    0|0
  • Gerçekten ilgilenmeyenler banada yapmacık geliyo hiç bir fikri yok ama biliyomuş ilgiliymiş edaları falan çok itici bilmemesini tercih ederim

0|2
    0|0
  • hiç ilgimi çekmiyor futbol ama harbi ilgilenen arkadaşlarım var hakkını yemeyeyim baya iyiler erkeklerden çoğu zaman daha iyi muhabbetleri oluyor bana göre

0|1
    0|0
  • Doğru diyorsun. Futbol oynarım ama korner neymiş iste şu maçta ne olmuş ne bitmiş hiç anlamam. Erkek gözüne giricem diye de konuşanlari hiç sevmem. Yapmacık harbiden.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin de küpe takması kızlara yapmacık gelsin ozaman alakası yok kendini öne çıkartmak için yapanlara Bisey demiyorum da gerçekten takım tutar takımını destekler kızlarla maç felan yapar bu yapmacıklık değildir

0|0
    0|0
    • Zaten bende cogunluk icin konustum gercekten ilginenler belli oluyor zaten

• banada yapmacık gelıyo futbol erkek işi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gerçekten anlayan ve sevene lafım yok ama birilerine yaranmak için anlıyormuş gibi yapanlar çok itici , kör testereyle kesilesiler :)

1|0
    0|0
  • anlayan anlamayan ayrımınada girmek istemiyorum kızların çok futbolun içinde bulunmaları hoş bulmuyorum, herkes zamanla bbirşeyler hakkında fikir sahibi olabilir bir birikim oluşturabilir ama işin genel mantığını ve özünü kavrayamadıklarını düşünüyorum kim nederse desin futbol erkek alanıdır :D

0|0
    0|0
  • Derbilerde ortaya cikanlar var bide...

0|1
    0|0
  • Kizlarin futbol konusmmasi yapmacik aynen. Basketbol konussunlar futbol kizlara göre diil

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen kızlar neden beni bulmuyo :(

0|0
    0|0
  • Fazlasiya yapmacik hele derbi gunu ortaya cikanlar itici...

0|0
    0|0
Yükleniyor...