Cüneyt ÇAKIR ın Atletico ya verdiği penaltı doğru muydu?

İçerde mi dışarda mıydı ya? İnşallah cüneyt çakır haklıdır

0|1
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• malesef penaltı değildi allahtan kaleci kurtardı maçta içimede doğmuştu atamıyacak diye allah yanıltmadı :D ilk darbenin yapıldığı an önemli pozisyon hareketli pozisyon olduğu için pek çok kişi kayarak düştügü için içerde gibi algıladı zaten maçın spikeride anladı dışyarda olduğunu ama dili tutuldu bir an sonra çizgi üstü diye içerde dedi , hakem bizim hakem olduğu için toz kondurmak istemedi, ama her hakemin yanılacağı bir pozisyon büyütmemek lazım ilerde daha önemli görevler alır bence, avrupada iyi yönetiyor maçları her ne kadar burdaki maçları tartışmalıda olsa AFERİN CÜNEYT ÇAKIR :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İlk bakışta pozisyon dışarda gibi görünüyor ama tekrarına dikkatli bakınca cüneyt çakırin atleticolu oyuncunun sol ayağına değil sağ ayağına yapılan müdehaleye faul çaldığı görülüyor.

Net, temiz bir penaltı

0|0
    0|0
  • Pozizyon net faul asıl tartışma konusu içerdemiydi dışardamıydı ben net göremedim açıkcası pozizyonu tekrar bakmak lazım ama bana ilk anda sanki dışarda gibi geldi şayet çizgi üzeri bile olsa penaltı doğru karar olur ama bana dışarda gibi geldi ilk anda.

0|0
    0|0
  • Hatalı karar. Batırmış.

0|0
    0|0
  • doğru değil

0|0
    0|0
  • Doğru tabi ki yanlış diyen maçtan anlamıyordur adaletli davrandı bence bizim Türk hakemler Türkiye dışında daha iyi yönetiyorlar herkesin garezi bize 😌

0|0
    0|0
  • Türkiye'de penaltı veremeyen adam yurt dışında bir maçta 2 penaltı veriyor ilginç. Eski bir hakem olarak. Ofsayt var Atletico golunde penaltı dışarıda ve sarı kart vermesi lazımdı Zaman zaman oyunun hakimiyetini kaybetti mesela top taça çıkmış oyuncu değişikliği var ve izin vermiyorsun buna sen karar veremezsin oyuncu değişkiliği varsa kullandırcaksın.

0|0
    0|0
  • Hareket süreklilik arz ediyor lakin dışarda başlayıp içerde bitmiş gibi duruyor. Zaten atamadılar sıkıntı yok 😀😀

0|0
    0|0
  • Çizgi bulunduğu alanı kapsar penaltı.

0|0
    0|0
  • İcerde

0|0
    0|0
  • Çok iyi maç yönetti, verdiği kararlarda doğru.

0|0
    0|0
  • Değil ama çizginin üzerinde olduğu için kimse Cüneyt Çakır ı elestiremez. 10 hakemin 8 i verirdi

0|0
    0|0
  • Dışarıday di 😊

0|0
    0|0
  • İçerde

0|0
    0|0
  • Degil bence

0|0
    0|0
  • Evet haklı

0|0
    0|0
  • Dışarıdaydı torres kendini çizgiye doğru attı finali Cüneyt Çakıra vermicekler

0|0
    0|0
  • Dışardaydı

0|0
    0|0
  • Ya sonuçta elediler yat uyu merak ettigi seye bak

0|0
    0|0
  • Doğru değildi iyiki gol olmadı.

0|0
    0|0
  • Rüşvetci