Maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

SA, benim favorim Bayern Münih idi. Hüzünlendim bir saniye. :dd Atletico Madrid'i sevmem, siz hangisini destekliyordunuz? Maç sonucundan memnun musunuz?

Dıı çempiyııns 😁😁

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Leicester , başakşehir, Konya, osmanlı ve atletico aynı tip oyunları oynuyor. Kalite farkı var elbet aç yapılmak istenen aynı. Topun arkasında iyi dur arada bulduğunu at.. Sonra üzerine yat 😀😀 barcelona futbolundan buna dönüyor galiba futbol anlayışı. İnşallah öyle olmaz. Seneye münih daha iyi olacak bence. Ancelotti insafsızca hücum oynatır. 😊😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu güzel maçtan aklımda kalan tek şey pablo simeonenin tabelayı tutan adama yaptığı kötü hareket. Kendisine saygım bitti isterse 10 sene üst üste şampiyonlar ligini alsın.

Madridli Carrosco adindan sıkça bahsettirir, yazın kenara

1|0
    0|0
  • memnun değilim

1|0
    0|0
  • Memnunum :)

1|0
    0|0
  • hayır bende bayern munıhın cıkmasını ısterdım

1|0
    0|0
  • Bayer Münih geçen sezonlarda kupa kazanmıştı. Atletico madrid ise geçen senelerde finalde ardasıyla kaybetmişti. Bence kupa bu sefer atletico madrid'in olmalı.

1|0
    0|0
  • Arda Şl kazanmak için Barçaya gitti Atletico kazanacak şimdi. d. d. d

1|0
    0|0
  • Atamayana atarlar :D Finalde başarılar :D :D Real şampiyon olur inş :D

1|0
    0|0
  • Az once bitti..

1|0
    0|0
  • Amklar yahu kötü oldu bu atletico şampiyon olur çok akıllı oynuyorlar bu maçta çok şanslıydılar.. coman yerine daha tecrübeli birisi olsa son dakikalarda pozisyonları daha iyi üretip daha iyi değerlendirebilirlerdi

1|0
    0|0
  • münihi istiyordum ama atm kazandı

1|0
    0|0
  • Atletico Madrid... Bayern sevmiyorum nedense

1|0
    0|0
  • Tabiki athleticoyu tutuyordum gariban geldi gözüme 😄

1|0
    0|0
  • Forza Atletico kardozo kazansin adamlar

1|0
    0|0
  • Çok sıkıcı futbol kardeşim ya. hep defans hep defans.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...